جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 14 June , 2024 ساعت ×
ذوب‌آهن حامی مردم لنجان
10 شهریور 1400 - 14:16
شناسه : 16970
نشست تعاملی حمایت از محرومان منطقه با تاکید بر فعالیت‌های گروه‌های جهادی با حضور منصور یزدی‌زاده مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن، مهدی بهرامی معاونی پشتیبانی و خدمات اجتماعی، احمد یوسفی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنجان، سرهنگ محمدی فرمانده و سروان علیزاده معاون بسیج سازندگی سپاه شهرستان، سرهنگ مختاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان و علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب‌آهن در این شرکت برگزار شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی ذوب‌آهن اصفهان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، منصور یزدی‌زاده مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن در نشست تعاملی حمایت از محرومان منطقه، اظهار داشت: ذوب‌آهن اصفهان تا آنجا که بتواند، کمک به محرومان منطقه را به عنوان یک مسئولیت اجتماعی مد نظر دارد و این کار موجب رضایت خاطر همه مسئولان و کارکنان این شرکت است.

وی افزود: در این راستا بهترین کمک به محرومان، بسترسازی برای اشتغال آنهاست و می‌توان رشته‌های شغلی را در قالب تعاونی، شرکت یا کارگاه سازماندهی کرد که بی‌شک این امر افزایش بهره‌وری را به دنبال خواهد داشت. لذا در این راه کمیته امداد و بسیج می‌توانند بسیار کارساز و موثر باشند. شرکت ذوب‌آهن همچنین در خصوص تامین نیازهای خود نیز می‌تواند از طریق تاسیس شرکت یا تعاونی از محرومان منطقه حمایت کند.

کمک ذوب‌آهن در ساخت مسکن

احمد یوسفی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنجان در این نشست، فعالیت‌های گروه‌های جهادی ذوب‌آهن را قابل تقدیر دانست و گفت: این مجتمع عظیم صنعتی طی سال‌های گذشته در ساخت ۲۴ واحد مسکونی مشارکت و کمک نموده و این سازمان را در حل مشکلات مربوط به مسکن محرومان یاری داده است که امیدوارم این کمک‌ها با توجه به شرایط اقتصادی کشور، افزایش یابد.

اقدامات ذوب‌آهن در شرایط فعلی قابل تقدیر است

سرهنگ حمیدرضا محمدی فرمانده سپاه لنجان نیز از مدیریت ذوب‌آهن اصفهان و فعالیت گروه‌های جهادی این شرکت در جهت کمک به محرومان منطقه تقدیر کرد و این کمک‌ها را در شرایط کنونی جامعه بسیار ضروری و حیاتی دانست.

وی با اشاره به نقش مهم بسیج در حمایت از محرومان، افزود: با انسجام و آموزش محرومان و همچنین تاسیس تعاونی می‌توان به افرادی که درآمدی ندارند، کمک اساسی و مهم کرد.

حمایت ذوب‌آهن از دانش‌آموزان منطقه

مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب‌آهن اصفهان نیز در پایان گزارشی از فعالیت‌های این شرکت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی ارائه داد و خاطرنشان کرد: کمک به محرومان منطقه یکی از اولویت‌های اصلی این شرکت است که در این راستا از کمیته امداد شهرستان حمایت‌های لازم صورت گرفته و همچنین تلاش کردیم در شرایط کرونا به دانش آموزان نیز کمک‌ شایانی کنیم.  
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.