پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 20 June , 2024 ساعت ×
راه‌آهن شرق از عملکرد شرکت فولاد لجستیک تقدیر کرد
03 آذر 1400 - 9:55
شناسه : 20886
شرکت چند وجهی فولاد لجستیک به عنوان یکی از برترین شرکت‌های حمل و نقلی ریلی در ایران مورد تقدیر راه‌آهن شرق ایران قرار گرفت.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد خوزستان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، علی قبادی مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک، اظهار داشت: با توجه به سیاست‌های اتخاذ شده در مجموعه، حمایت‌های مدیرعامل و هییت‌مدیره شرکت فولاد خوزستان، تصمیم بر افزایش حمل ریلی گرفته شد. از عوامل مهم و تاثیرگذار در این تصمیم می‌توان به کاهش هزینه، صرفه جویی در مصرف سوخت، حمل با تناژ بالا و تامین به موقع مواد اولیه مورد نیاز شرکت فولاد خوزستان، اشاره نمود.

وی افزود: با توجه به گزارش و رصد آمار بارگیری شرکت چند وجهی فولاد لجستیک از سوی مدیریت راه‌آهن به ویژه راه‌آهن شرق، عملیات بارگیری از مبدا سنگان و خواف به مقصد جنوب کشور، در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته ۴٫۲۱ درصد افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک، گفت: تقدیر این مجموعه از سوی راه‌آهن، وابسته به عواملی همچون تیم‌های عملیات ریلی، فنی و مهندسی، بازرگانی قوی و متخصص در این زمینه و همچنین عملکرد موثر نماینده مستقر در منطقه شرق بوده است. شرکت چند وجهی فولاد لجستیک با داشتن این پتانسیل و توانمندی‌ها توانست به این عملکرد عالی دست پیدا کند.

قبادی در پایان ضمن تشکر از همکاری و هماهنگی مدیران شرکت فولاد خوزستان، راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و همچنین کارکنان تلاشگر شرکت چندوجهی فولاد لجستیک، این مهم را نقطه عطفی برای شناساندن اهمیت و مزایای حمل ریلی نسبت به جاده‌ای دانست.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.