شنبه, ۲۲ مرداد , ۱۴۰۱ Saturday, 13 August , 2022 ساعت ×
راه‌اندازی مرکز نوآوری تخصصی فولاد
12 مرداد 1401 - 22:00
شناسه : 30910
در نشستی که در راستای توسعه و تعامل شرکت فولاد خوزستان و پارک علم و فناوری خوزستان برگزار شد، راه‌اندازی مرکز نوآوری تخصصی فولاد مورد بررسی قرار گرفت.
ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی شرکت فولاد خوزستان
پ
پ

به گزارش اخبار فلزات، در این نشست که روز سه‌شنبه ۱۱ مرداد ماه در دفتر مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان برگزار شد، محمد راضی جلالی، رئیس پارک علم و فناوری خوزستان، بیان کرد: در حال حاضر بالغ بر ۲۵ شرکت پارک علم و فناوری خوزستان با شرکت فولاد خوزستان در حوزه‌های مختلف همکاری دارند اما وجود ظرفیت و توانمندی بالای شرکت‌های پارک علم و فناوری ایجاب می‌کند این تعامل بیشتر شود.

وی افزود: پارک علم و فناوری خوزستان آمادگی دارد با تکیه بر شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری که دارد، نسبت به شناسایی و رفع نیازهای فناورانه شرکت فولاد خوزستان اقدام کند.

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان تصریح کرد: در همین راستا، راه‌اندازی مرکز نوآوری و شتاب‌دهنده تخصصی فولاد می‌تواند چه در بحث رفع دغدغه‌های شرکت فولاد در حوزه نیازهای فناورانه و چه حمایت از ایده‌های خلاق در این حوزه موثر باشد.

در ادامه این نشست، امین ابراهیمی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان اذعان کرد: این مجموعه با هدف حمایت از مراکز دانش‌بنیان و پارک علم و فناوری و همچنین بومی‌سازی قطعات و تجهیزات و مواد مصرفی صنعت گام برداشته است. 

وی اضافه کرد: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال، باید ضمن حمایت از مراکز دانش‌بنیان و همچنین با اعتماد به جوانان در عرصه تولید، توسعه و بومی‌سازی، نیاز ما به بیرون از کشور قطع شود.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با اعلام آمادگی این شرکت در راستای توسعه همکاری‌های دو جانبه، مطرح کرد: تهیه یک سند بالادستی در خصوص همکاری میان پارک علم و فناوری خوزستان و شرکت فولاد خوزستان، جهت پیشبرد اهداف هر دو مجموعه ضروری است. 

بر اساس این گزارش، مقرر شد این سند بالادستی از سوی کارشناسان تهیه و به زودی در قالب تفاهم‌نامه همکاری به امضای هر دو طرف برسد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.