پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳ Thursday, 18 July , 2024 ساعت ×
رشد بیش از ۸ درصدی تولید فولاد خام
24 آذر 1399 - 7:28
شناسه : 3258
دفتر آمار و فرآوری داده های معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: آمار تولید 19 محصول منتخب صنعتی و معدنی در 8 ماهه سال ۹۹ افزایشی بوده است.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از دنیای معدن، در این مدت تولید انواع خودروی سواری با بیش از ۵۴۲ هزار و ۶۰۰ دستگاه افزایش ۲۱٫۳ درصدی داشته است.
همچنین تولید فولاد خام در ۸ ماهه سال ۹۹ و در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، با ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تن افزایش ۸٫۴ درصدی را ثبت نموده است.
در این مدت، تولیدات انواع تلویزیون با ۸۰۱ هزار و ۶۰۰ دستگاه افزایش ۶۲٫۵ درصدی داشته و تولید شمش آلومینیوم خالص با ۲۷۱ هزار و ۳۰۰ تن، در نیمه اول سال افزایش ۵۲٫۲ درصدی را ثبت نموده است.
در این گزارش میزان تولید سیمان در ۸ ماهه امسال، ۴۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تن اعلام شده که افزایش ۱۵٫۸ درصدی داشته و همچنین در این مدت کاتد مس با ۱۸۸ هزار و ۹۰۰ تن افزایش ۷٫۱ درصدی را ثبت نموده است.
بنا بر گزارش معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت در ۸ ماهه ۹۹، تولید الیاف اکریلیک، انواع تلویزیون، ماشین لباسشویی، شمش آلومینیوم خالص، کمباین، یخچال و فریزر، لاستیک خودرو، نخ سیستم پنبه ای و ترکیبی الیاف، انواع سواری، وانت، روغن صنعتی و موتور تصفیه اول، نئوپان، سیمان، دوده، پودر شوینده، محصولات فولادی، فولاد خام، کاتد مس، پتروشیمی، داروی انسانی و آلومینا، ۱۹ کالای منتخب صنعتی و معدنی هستند که افزایش تولید داشته اند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.