چهارشنبه, ۲ فروردین , ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023 ساعت ×
رشد تولید بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده سرب و روی
06 دی 1400 - 11:22
شناسه : 22272
براساس گزارش‌های منتشر شده، میزان تولید شرکت‌های زنجیره سرب و روی ایمیدرو (انگوران و نخلک) طی 8 ماهه 1400 افزایش یافت.
ارسال توسط : منبع : ایمیدرو
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، مجتمع سرب و روی انگوران از ابتدای فروردین‌ماه تا پایان آبان، ۷۳۳ هزار و ۳۷۷ تن ماده معدنی تولید کرد که در مقایسه با رقم تولید مدت مشابه سال گذشته (۶۱۸ هزار و ۶۲۵ تن)، حدود ۱۹ درصد رشد را نشان می‌دهد. همچنین طی این مدت، ۵۲۲ هزار و ۵۷۵ تن ماده معدنی سرب به شرکت‌های داخلی ارسال شد. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۶۵۱ هزار و ۸۳۴ تن بود که حدود ۲۰ درصد کاهش پیدا کرد.

مجتمع سرب و روی انگوران در آبان‌ماه ۷۶ هزار و ۶۵ تن ماده معدنی تولید و ۴۶ هزار و ۶۰۷ تن ارسال کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته (۶۷ هزار و ۶۹۵ تن تولید و ۹۷ هزار و ۲۹۳ تن ارسال)، به ترتیب ۱۲ درصد افزایش و ۵۲ درصد کاهش یافت.

افزایش ۳۱ درصدی تولید کنسانتره سرب نخلک

شرکت سرب و روی نخلک از ابتدای فروردین‌ماه تا پایان آبان امسال، پنج هزار و ۷۰۸ تن کنسانتره سرب تولید کرد که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته (چهار هزار و ۳۶۷ تن)، ۳۱ درصد رشد داشت.

این شرکت طی ۸ ماهه اخیر، ۱۳۸ هزار و ۱۸۹ تن ماده معدنی استخراج کرد که نسبت به آمار مدت مشابه سال گذشته (۳۷ هزار و ۲۲۵ تن)، ۲۷۱ درصد افزایش یافت. میزان ارسال کنسانتره این شرکت نیز ۶ هزار و ۱۰۷ تن بود که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته (۷ هزار و ۲۲۷ تن)، حاکی از کاهش ۱۶ درصدی بود.

شرکت نخلک طی آبان‌ماه ۶۳۳ تن کنسانتره تولید، ۱۴ هزار و ۶۵ تن ماده معدنی استخراج و یک هزار و ۵۱ تن محصول ارسال کرد که در مقایسه با آمار آبان سال گذشته (تولید ۷۸۵ تن کنسانتره، استخراج سه هزار و ۹۰۷ تن ماده معدنی و ارسال ۸۶۲ تن محصول)، به ترتیب ۱۹ درصد کاهش، ۲۶۰ درصد افزایش و ۲۲ درصد افزایش یافت.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.