پنج شنبه, ۱۰ اسفند , ۱۴۰۲ Thursday, 29 February , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
رشد هشت دلاری قیمت مس
03 مرداد 1402 - 17:00
شناسه : 35191
روز دوشنبه دوم مرداد ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 0.1 درصد افزایش یافت و به هشت هزار و 430 دلار رسید.
ارسال توسط : منبع : فلزات آنلاین
پ
پ

به گزارش «فلزات‌نیوز»، قیمت مس در روز دوشنبه دوم مرداد ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز جمعه ۳۰ تیر ماه، ۰٫۱ درصد معادل هشت دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۰٫۴ درصد افت را تجربه کرد و به هشت هزار و ۴۳۰ دلار رسید. قیمت مس در روز جمعه ۳۰ تیر ماه، هشت هزار و ۴۲۲ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز دوشنبه دوم مرداد ماه، ۰٫۲ درصد معادل ۱۹ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین بدون تغییر باقی ماند.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه دوم مرداد ماه، با افزایش ۳۲۵ تنی، از ۵۹ هزار و ۹۰۰ تن به ۶۰ هزار و ۲۲۵ تن رسیده است.

طبق نمودار ۲، روز دوشنبه دوم مرداد ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۳۸ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به جمعه ۳۰ مرداد ماه،با افزایش ۱۱ دلار بر تن همراه بوده است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.