شنبه, ۱۶ تیر , ۱۴۰۳ Saturday, 6 July , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
رشد پنج دلاری قیمت مس
22 شهریور 1402 - 16:06
شناسه : 35822
روز سه‌شنبه 21 شهریور ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۰٫۱ درصد افزایش یافت و به هشت هزار و 337 دلار رسید.
ارسال توسط : منبع : فلزات آنلاین
پ
پ

به گزارش «فلزات‌نیوز»، قیمت مس در روز ‌سه‌شنبه ۲۱ شهریور ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۰٫۱ درصد معادل پنج دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۱٫۱ درصد افت را تجربه کرد و به هشت هزار و ۳۳۷ دلار رسید. قیمت مس در روز دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، هشت هزار و ۳۳۲ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز سه‌شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۰٫۱ درصد معادل پنج دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، افزایش و نسبت به هفته پیشین، ۰٫۸ درصد افت داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۲۱ شهریور ماه، با افزایش یک هزار و ۱۲۵ تنی، از ۱۳۴ هزار و ۵۲۵ تن به ۱۳۵ هزار و ۶۵۰ تن رسیده است.

طبق نمودار ۲، روز سه‌شنبه ۲۱ شهریور ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۲۸ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، ثابت باقی ماند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.