جمعه, ۱ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 21 June , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
رشد چشمگیر تولید کاتد مس چین
24 خرداد 1400 - 16:05
شناسه : 13730
شرکت تحقیقاتی «آنتایکا» در گزارشی اعلام کرد تولید کاتد مس چین طی ماه می در نتیجه عملیات تعمیر و نگهداری بسیاری از کارخانجات افت ۴.۳۴ درصدی نسبت به ماه گذشته را تجربه کرد. همچنین تولید کاتد مس این کشور در پنج ماهه ابتدایی امسال نیز با رشد ۱۳ درصدی به ۳.۸۴ میلیون تن کاتد مس رسیده است.
ارسال توسط : منبع : کالا خبر
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، طبق این گزارش تولید مس کارخانجات این کشور در ماه می به ۷۶۵ هزار و ۱۰۰ تن رسید و این در حالی است که تولید کاتد مس توسط ۲۲ شرکت بزرگ این کشور طی ماه می نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۰.۵ درصدی داشت.

طبق گزارش شرکت «آنتایکا» در پنج ماه ابتدایی سال ۲۰۲۱ کارخانجات مس در چین سه میلیون و ۸۴۰ هزار تن کاتد مس تولید کردند که نسبت به پنج ماه ابتدایی سال گذشته رشد نزدیک به ۱۳ درصدی داشته است. این شرکت همچنین برآورد کرد تولید مس ماه ژوئن چین به دلیل عملیات «اورهال» کارخانجات همانند ماه می و در نزدیکی ۷۷۰ هزار تن خواهد بود.

آنتایکا در یادداشتی جداگانه نوشت تولید سرب پالایش یافته کشور چین در ماه می رشد ۱۲ هزار تنی نسبت به ماه گذشته داشته است و به ۴۱۰ هزار تن رسید. همچنین تولید سرب پالایش یافته در پنج ماه ابتدایی سال نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد ۱۲.۳ درصدی به یک میلیون و ۹۳۰ هزار تن رسید.

گفتنی است، این شرکت تحقیقاتی همچنین برآورد کرده است که تولید سرب در ماه ژوئن به دلیل کمبود عرضه مواد اولیه تولید و همچنین سخت‌گیری‌های زیست‌محیطی دولت چین به زیر ۴۰۰ هزار تن خواهد رسید.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.