یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲ Sunday, 25 February , 2024 ساعت ×
رشد چشمگیر وصول حقوق دولتی معادن زنجان
14 فروردین 1401 - 13:07
شناسه : 26118
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: وصول حقوق دولتی معادن استان در سال گذشته ۲۵۰ درصدی رشد داشته است.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، ناصر فغفوری رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته در سال گذشته شاهد رشد ۲۵۰ درصدی وصول حقوق دولتی معادن در استان بودیم.

وی با اشاره به مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در بخش معدن در سال گذشته، افزود: با وصول بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان حقوق دولتی در سال گذشته، میزان حقوق دولتی دریافت شده از معادن استان نسبت به سال ۱۳۹۹ از رشد ۲۵۰ درصدی برخوردار بوده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از فعال‌سازی معادن غیرفعال استان خبر داد و گفت: در سال گذشته شاهد فعال‌سازی ۲۵ معدن غیر فعال و تعیین و تکلیف ۲۰ معدن غیرفعال در استان بودیم، همچنین ۱۵ پروانه بهره‌برداری، ۲۳ گواهی کشف و ۲۱ پروانه اکتشاف معادن صادر شده و ۳۰۳ محدوده معدنی و اکتشافی با برگزاری مزایده تعیین تکلیف شد.

فغفوری در پایان اخذ مصوبه موافقت هییت ماده ۲۴ مکرر در خصوص محدوده‌های امیدبخش سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، واگذاری تهیه نقشه زمین‌شناسی سهرورد از طریق مناقصه و اجرای بهسازی معادن منطقه خراسانلو و برگزاری مناقصه جاده پری- میانج را از دیگر اقدامات قابل توجه در بخش معدن استان زنجان در سال گذشته عنوان کرد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.