سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 18 June , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
رشد ۱٫۵ درصدی تولید آنگلو امریکن
08 فروردین 1400 - 9:26
شناسه : 9354
طی سال 2020 رقم خورد؛ تولید مس معدنی انگلو امریکن در شیلی طی سال گذشته به 647 هزار و 400 تن رسید که 1،5 درصد نسبت به سال 2019 افزایش داشت.
ارسال توسط : منبع : مس پرس
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، بر اساس گزارشات منتشر شده، تولید فصل چهارم محصول مس شرکت معدنی انگلو امریکن، با افزایش ۵،۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، به ۱۶۷ هزار و ۸۰۰ تن رسید. افزایش تولید در فصل چهارم، عمدتا به دلیل دسترسی ایجاد شده به آب صنعتی در معدن Los Bronces بود، اما تعمیر و نگهداری برنامه‌ریزی شده واحد کولاهاوسی، تا حدی اثر این عامل مثبت را کاهش داد.

تولید Los Bronces با رشد ۳۳،۸ درصدی به ۹۵ هزار و ۹۰۰ تن رسید که عامل اصلی آن، افزایش ۸۲ درصدی استخراج با توجه به امکان دسترسی به آب بود که عیار پایین‌تر از انتظار کانسنگ (۰،۷۷ درصد در مقابل انتظار ۰،۹۹ درصد)، تا حدی از تاثیر مثبت آن کاست.

تولید قابل تخصیص کولاهاوسی حدود ۵۹ هزار و ۲۰۰ تن بود که افت ۰،۱۸ درصدی را ثبت کرد؛ کاهش ۱۲ درصدی استخراج به دلیل تعمیر و نگهداری و همچنین عیار پایین‌تر کانسنگ ۱،۱۸ درصد در مقایسه با ۱،۲۵ درصد) ناشی از تغییر طرح معدن با توجه به محدودیت‌های کووید-۱۹، از عوامل موثر در کاهش تولید بودند. تولید معدن El Soldado نیز به دلیل عیار پایین‌تر کانسنگ (۰،۸۴ درصد در مقایسه با ۱،۰۲ درصد) با افت ۱۴،۸ درصدی به ۱۲ هزار و ۷۰۰ تن رسید.

برنامه تولید انگلو امریکن برای سال جاری بین ۶۴۰ تا ۶۸۰ هزار تن است که تحت تاثیر وقفه‌های ناشی از کووید-۱۹ خواهد بود.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.