دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 15 July , 2024 ساعت ×
رشد ۱٫۹ درصدی قیمت آلومینیوم
10 آبان 1399 - 5:38
شناسه : 911
روز جمعه 9 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج‌شنبه 8 آبان ماه، با افزایش 34.5 دلاری، به یک هزار و 820 دلار و 50 سنت رسید.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه ۹ آبان ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه ۸ آبان ماه)، ۳۴٫۵ دلار به ازای هر تن، معادل ۱٫۹ درصد رشد داشت. به گونه‌ای که در پنج‌شنبه ۸ آبان ماه، آلومینیوم یک هزار و ۷۸۶ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به یک هزار و ۸۲۰ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسید.

همچنین روز جمعه ۹ آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، یعنی جمعه دوم آّبان ماه، ۸٫۵ دلار کاهش داشته و با ۰٫۵ درصد افت از قیمت یک هزار و ۸۲۹ دلار به ازای هر تن در روز دوم آبان ماه به یک هزار و ۸۲۰ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن در روز ۹ آبان ماه رسیده است.

میانگین موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن، با ۱۶ تن کاهش از یک میلیون و ۴۷۹ هزار و ۷۵ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۴۶۲ هزار و ۹۲۵ تن در هفته اخیر رسیده است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.