شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ Saturday, 22 June , 2024 ساعت ×
رشد ۸۶ درصدی تولید محصولات ویژه در فولاد مباركه
06 دی 1399 - 7:37
شناسه : 4008
با همت تلاشگران خطوط آنیلینگ 2 و 3 و شست‌وشوی الکترولیتی ناحیۀ نورد سرد فولاد مبارکه، با 86 درصد رشد تولید محصولات ویژه نسبت به مدت مشابه سال قبل، رکورد جدیدی در تولید این محصولات به ثبت رسید.
ارسال توسط :
پ
پ

تکنسین تولید خطوط آنیلینگ و شست‌وشوی الکترولیتی کسب این رکورد ارزشمند را به همۀ مدیران و کارکنان شرکت تبریک گفت و در این خصوص افزود: واحد باکس آنیلینگ شمارۀ ۳ موفق شد پس از ۶ ماه بررسی، برنامه‌ریزی و طراحی سیکل حرارتی این گرید از محصولات فولادی، در آذرماه سال جاری ۱۰۷۱ تن از این گروه محصولات را با موفقیت کیفی در این واحد تولید کند.
علیرضا علیخانی در ادامه اظهار داشت: کارکنان بلندهمت خط باکس آنیلینگ شمارۀ ۲ نیز موفق شدند در مدت ۳ ماه، با برنامه‌ریزی و طراحی دقیق میکس و تناژ شارژها، تولید محصولات ویژه را ۴۷۵ تن افزایش دهند و به عدد ۲۱۸۶۱ تن دست پیدا کنند. در مجموع خطوط آنیلینگ با تولید ۲۲۹۳۲ تن در آذرماه سال جاری، موفق به رشد ۸۶ درصدی تولید محصولات ویژه نسبت به مدت مشابه سال گذشته گردید.
وی در ادامه با بیان اینکه در مدت مشابه سال ۹۸ تولید محصولات ویژه به میزان ۱۲۳۲۹ تن بوده است، اظهار کرد: واحد باکس آنیلینگ نورد سرد گلوگاه تولید در زنجیرۀ محصولات سرد است. این واحد با بررسی دقیق و ارتقای پارامترهای فنی توانسته تولید خود را بهبود بخشد و با اقدامات انجام‌شده حجم زیادی از محصولات ویژه را با حفظ برنامۀ ماهانه تولید کند و به نیاز مشتریان پاسخ دهد.
علیخانی در پایان از حمایت‌های مدیریت ناحیه و تلاش تمامی قسمت‌هایی که در این امر مساعدت نمودند، تشکر و قدردانی کرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.