دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 15 July , 2024 ساعت ×
روز پرنوسان بازار سرمایه
08 شهریور 1401 - 16:23
شناسه : 31344
بازار سرمایه امروز سه‌شنبه هشتم شهریور ماه، پرنوسان بود و شاخص کل با سه هزار و 875 واحد کاهش، در رقم یک میلیون و 441 هزار واحد ایستاد.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبار فلزات، هر چند شاخص کل بورس در ساعات میانی روندی صعودی داشت اما در ساعات پایانی دوباره نزولی شد و قرمز رنگ ماند. این در حالی است که شاخص کل با معیار هم‌وزن، ۱۴۳ واحد افزایش یافت و به رقم ۴۱۰ هزار و ۷۷۷ واحد رسید. در این بازار، ۲۹۸ هزار معامله به ارزش ۲۵ هزار و ۹۱۵ میلیارد ریال انجام شد.

فولاد مبارکه اصفهان، سرمایه‌گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین، ایران خودرو، سایپا، معدنی و صنعتی چادرملو و معدنی و صنعتی گلگهر نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر منفی و در مقابل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

شاخص کل فرابورس تیز با کاهش ۱۴ واحدی، در رقم ۱۹ هزار و ۲۹۸ واحد ایستاد. معامله‌گران این بازار ۱۸۰ هزار معامله انجام دادند که ۱۸۱ هزار و ۵۲ میلیارد ریال ارزش داشت.

بانک دی، پویازرکان آق‌دره، پلیمر آریاساسول، بهمن دیزل و گروه سرمایه‌‌گذاری میراث فرهنگی نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر منفی و در مقابل تولید برق عسلویه مپنا و صنایع مادیران نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

انتهای پیام//

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.