یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 21 July , 2024 ساعت ×
روسیه بزرگ‌ترین معدن طلای جهان را در سیبری افتتاح می‌کند
05 آبان 1399 - 9:42
شناسه : 437
بزر‌ترین معدنکار طلای روسیه، پولیوس، اعلام کرد معدن طلای سوخولوگ در سیبری ۵۴۰ میلیون تن سنگ معدن حاوی ۴۰ میلیون اونس طلا ذخیره دارد و به زودی افتتاح می‌شود.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزاات به نقل از دنیای معدن به نقل از راشاتودی، بزرگترین معدنکار طلای روسیه، پولیوس، اعلام کرد در تلاش است مالکیت ۱۰۰ درصدی معدن طلای سوخولوگ در سیبری را به دست آورد. تخمین زده می شود این معدن ۵۴۰ میلیون تن سنگ معدن حاوی ۴۰ میلیون اونس طلا ذخیره داشته باشد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید

طبق گفته این شرکت، ذخایر این معدن در سیبری بزرگترین ذخایر جهان است. پاول گراچف، مدیرعامل پولیوس گفت:«ذخایر این معدن از پایان ماه مه سال جاری میلادی ۵۴۰ میلیون تن تخمین زده می شود که در هر تن به طور متوسط ۲٫۳ گرم طلا وجود دارد. به این ترتیب معدن سوخوی لوگ بزرگترین معدن جدید و فعال طلا در جهان است.

افزایش ۵ میلیارد دلاری ذخایر طلا و ارز خارجی روسیه طی یک هفتهذخایر طلا و ارز روسیه ۱ میلیارد دلار در یک هفته افزایش یافت

وی توضیح داد این ذخایر جدید موقعیت شرکت پولیوس به عنوان دومین معدنکار بزرگ دنیا از نظر میزان ذخایر را حفظ می کند. پولیوس ماه گذشته با یک قرارداد ۱۲۸٫۲ میلیون دلاری برای خرید ۲۲ درصد باقیمانده این ذخایر بزرگ موافقت کرد.

شرکت پولیوس بزرگترین تولید کننده طلا در روسیه است. این شرکت در سال گذشته میلادی ۲٫۸ میلیون اونس طلا تولید کرد و قصد دارد همین مقدار را هم در ۲۰۲۰ تولید کند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.