دوشنبه, ۲۰ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 8 April , 2024 ساعت ×
روند رو به رشد تعداد دکل‌های نفت و گاز آمریکا
10 مهر 1400 - 16:18
شناسه : 18561
براساس گزارش‌های منتشر شده، شرکت خدمات حفاری بیکرهیوز اعلام کرد که تعداد دکل‌های نفت و گاز آمریکا برای چهارمین هفته پیاپی افزایش یافته است.
ارسال توسط : منبع : شانا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شرکت خدمات حفاری بیکرهیوز اعلام کرد که به‌دنبال از سرگیری تاسیسات دریایی که به‌دلیل طوفان آیدا متوقف شده بودند، تعداد دکل‌های نفت و گاز آمریکا برای چهارمین هفته پیاپی افزایش یافت، همچنین افزایش قیمت نفت و رسیدن به بالاترین رقم طی سه سال اخیر، شرکت‌های حفاری را به افزایش فعالیت ترغیب کرد.

بیکرهیوز در گزارش روز جمعه نهم مهرماه خود آورده است که مجموع دکل‌های حفاری آمریکا در این هفته نسبت به هفته پیش از آن با هفت دستگاه افزایش به ۵۲۸ دستگاه رسید. در همین راستا مجموع دکل‌های این کشور، نسبت به‌ مدت مشابه سال گذشته، ۲۶۲ دستگاه، یعنی ۹۸ درصد بیشتر بود. لذا شرکت‌های حفاری شمار دکل‌های خود را برای چهاردهمین ماه پیاپی افزایش دادند.

گفتنی است، مجموع دکل‌های نفتی آمریکا در هفته منتهی به یکم ماه اکتبر مصادف با جمعه نهم مهرماه نسبت به هفته پیش از آن هفت دستگاه افزایش یافت و به ۴۲۸ دستگاه رسید، در حالی که شمار دکل‌های گازی با ۹۹ دستگاه ثابت بود. شمار دکل‌های حفاری نفت در آمریکا شاخصی برای پیش‌بینی تولید نفت این کشور در آینده و مورد توجه فعالان بازار نفت است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.