جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024 ساعت ×
روند رو به رشد شمار دکل‌های نفت و گاز آمریکا
14 فروردین 1401 - 15:25
شناسه : 26132
براساس گزارش‌های منتشر شده، شرکت خدمات حفاری بیکرهیوز اعلام کرد که شرکت‌های حفاری آمریکا تعداد دکل‌های نفت و گاز این کشور را برای دومین هفته پیاپی افزایش دادند.
ارسال توسط : منبع : شانا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شرکت خدمات حفاری بیکرهیوز اعلام کرد که شرکت‌های انرژی ایالات متحده تعداد دکل‌های نفت و گاز را برای دومین هفته پیاپی افزایش دادند، اما روند افزایشی شمار دکل‌ها همچنان کُند است، زیرا شرکت‌های حفاری به جای افزایش تولید، در حال بازپرداخت نقدی با قیمت‌های بالای نفت به سهامداران هستند.

بیکرهیوز در گزارش روز جمعه (۱۲ فروردین‌ماه) خود آورده است که مجموع دکل‌های حفاری نفت و گاز آمریکا در هفته منتهی به یکم ماه آوریل (۱۲ فروردین‌ماه) نسبت به هفته پیش از آن سه دستگاه افزایش یافت و به ۶۷۳ دستگاه رسید.

بر اساس این گزارش، مجموع دکل‌های آمریکا تا این تاریخ در سال جاری میلادی نسبت به‌ مدت مشابه سال گذشته، ۲۴۳ دستگاه یا ۵۷ درصد افزایش یافته است.

گفتنی است، مجموع دکل‌های نفتی آمریکا در هفته منتهی به یکم ماه مارس (جمعه، ۱۲ فروردین‌ماه) نسبت به هفته پیش از آن ۲ دستگاه افزایش یافت و به ۵۳۳ دستگاه رسید، در حالی که شمار دکل‌های گازی با یک دستگاه افزایش به ۱۳۸ دستگاه (بالاترین تعداد از ماه اکتبر ۲۰۱۹) رسید. همچنین شمار دکل‌های حفاری نفت در آمریکا شاخصی برای پیش‌بینی تولید نفت این کشور در آینده مورد توجه فعالان بازار نفت است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.