جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024 ساعت ×
روند صعوی شاخص بورس
15 آبان 1400 - 14:19
شناسه : 20107
براساس گزارش‌های منتشر شده، بازار سرمایه امروز روندی صعودی داشت، به طوری که شاخص کل بورس بیش از ۴۲ هزار واحد افزایش یافت و توانست دوباره وارد کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد شود.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس امروز با ۴۲ هزار و ۲۲۱ واحد افزایش رقم یک میلیون و ۴۴۰ هزار واحد را ثبت کرد. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم ۱۱ هزار و ۹۱۲ واحد افزایش یافت و به رقم ۳۸۶ هزار و ۲۵۴ واحد رسید. معامله‌گران امروز ۵۳۰ هزار معامله به ارزش ۵۸ هزار و ۲۳۷ میلیارد ریال انجام دادند.

سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، فولادمبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، معدنی و صنعتی چادرملو، ملی صنایع مس ایران و معدنی و صنعتی گل‌گهر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

بازگشت فرابورس به کانال ۲۰ هزار واحد 

در آن سوی بازار سرمایه، شاخص کل فرابورس توانست با ۵۰۷ واحد افزایش رقم ۲۰ هزار و ۳۶۰ واحد را ثبت کند.معامله‌گران این بازار ۳۲۶ هزار معامله انجام دادند که ۲۷ هزار و ۹۰ میلیارد ریال ارزش داشت.

همچنین پلیمر آریاساسول، سنگ‌آهن گوهرزمین، پتروشیمی زاگرس، فولاد هرمزگان جنوب، سرمایه‌گذاری صبا تامین و پتروشیمی تندگویان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس داشتند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.