جمعه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 7 June , 2024 ساعت ×
رونمایی از نقشه راه توسعه ناوگان ریلی معدنی
13 آذر 1400 - 11:23
شناسه : 21292
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: نقشه راه توسعه ناوگان ریلی معدنی با هدف توسعه مسیرهای ریلی مرتبط با معدن و صنایع معدنی، با مشارکت ایمیدرو، ایدرو و شرکت راه‌آهن به زودی رونمایی می‌شود.
ارسال توسط : منبع : ایمیدرو
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، وجیه‌الله جعفری رییس هیات عامل ایمیدرو در نشست هم‌اندیشی توسعه ریلی معدنی که با حضور میعاد صالحی مدیرعامل شرکت راه‌آهن ایران و محسن صالحی‌نیا رییس هیات عامل ایدرو برگزار شد، اظهار داشت: ایمیدرو آماده گسترش همکاری‌های برای توسعه حمل و نقل ریلی است و به طور حتم این رویکرد علاوه بر خدمت‌رسانی به عموم مردم، حمل بار صنایع معدنی را تسهیل و سرعت خواهد بخشید.

وی افزود: در این راستا، کارگروه مشترکی بین سازمان‌های ذی‌ربط و با تمرکز بر بهره‌مندی از ظرفیت‌های داخلی تشکیل شده است، تا اهداف توسعه‌ای بیش از پیش سرعت یابد.

رییس هیات عامل ایمیدرو، گفت: نقشه راه توسعه ناوگان ریلی معدنی در دستور کار است و نقشه‌ای برای پیشبرد برنامه‌ها محسوب می‌شود. در نقشه راه فوق، ایمیدرو و شرکت راه‌آهن حوزه توسعه ریلی را بر عهده دارند و ایدرو در بخش ساخت لوکوموتیو مشارکت خواهد داشت.

نقشه راه توسعه ناوگان ریلی معدنی؛ نقشه راه توسعه مسیرهای ریلی صنایع معدنی

میعاد صالحی مدیرعامل شرکت راه‌آهن ایران بیان کرد: یکی از عناصر مهم توسعه، حمل و نقل است که طبق بند ۲۴ سیاست‌های برنامه ششم توسعه ابلاغی مقام معظم رهبری، اولویت با حمل و نقل ریلی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: توسعه خطوط، لوکوموتیو و واگن‌های باری، برنامه‌های در مشارکت با ایمیدرو و ایدرو است و در این زمینه توسعه مسیرهای ریلی مرتبط با صنایع معدنی در قالب نقشه راه توسعه ناوگان ریلی معدنی تهیه و سپس وارد فاز اجرا می‌شویم.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.