دوشنبه, ۱۸ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 8 July , 2024 ساعت ×
رکوردشکنی‌های چادرملو در چهار ماهه نخست ۱۴۰۲
12 مرداد 1402 - 9:10
شناسه : 35300
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در چهار ماهه منتهی به تیر، از فروش محصولات خود 18 هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرد؛ این میزان فروش چادرملو در مدت یاد شده در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 16 درصد رشد داشته است.
ارسال توسط : منبع : شرکت معدنی و صنعتی چادرملو
پ
پ

به گزارش «فلزات‌نیوز»، همچنین فروش شرکت در تیر ماه نیز با افزایش ۳۱ درصدی نسبت به تیر ماه سال قبل به ۴۵۴۱ میلیارد تومان رسید. از این رقم ۳۹۹۵ میلیارد تومان فروش داخلی و ۵۴۵ میلیارد تومان فروش صادراتی بوده است.

نرخ فروش فولاد، گندله و کنسانتره آهن داخلی و همچنین فولاد صادراتی در تیر ماه نسبت به میانگین چهار ماهه افزایش قابل توجهی داشت.

بر اساس این گزارش شرکت معدنی و صنعتی چادرملو طی مدت چهار ماهه سال جاری بیش از سه میلیون و ۵۹۱ هزار تن کنسانتره سنگ‌آهن تر، یک میلیون و ۴۹۵ هزار تن گندله آهن، ۶۱۳ هزار و ۳۱۳ تن آهن اسفنجی و ۴۲۰ هزار و ۳۸۸ تن شمش فولادی تولید کرده است که تماما بیش از برنامه پیش‌بینی شده سال ۱۴۰۲ است.

پیش‌بینی می‌شود با توجه به تعدیل صورت پذیرفته توسط شرکت چادرملو در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۱، درصد رشد درآمد حاصل از فروش فراتر از درصد اعلامی فوق‌الذکر در مقایسه با دوره مشابه سال قبل باشد و عملا درصد رشد در شهریور ماه ۱۴۰۲ مورد بازنگری قرار گیرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.