سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳ Tuesday, 16 July , 2024 ساعت ×
رکورد تامین ماهانه کنسانتره سنگ‌آهن در فولاد خراسان شکسته شد
10 دی 1399 - 5:23
شناسه : 4400
مجتمع فولاد خراسان با تامین ۲۱8 هزار و 593 تن کنسانتره سنگ آهن در آذر ماه سال ۹9، میزان تامین کنسانتره ماهانه خود را نسبت به رکورد قبلی ۲0 هزار و 168 تن ارتقا داد.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل زا روابط عمومی فولاد خراسان، معاون خرید مجتمع فولاد خراسان با اشاره به این که رکورد قبلی تامین این ماده اولیه حیاتی، دی ماه سال گذشته اتفاق افتاده، افزود: رکورد پیشین تامین ماهانه کنسانتره سنگ آهن این شرکت ۱۹۸ هزار و ۴۲۵ تن بوده است.
مدیر عامل مجتمع فولاد خراسان درباره ثبت این رکورد گفت: تامین کنسانتره مورد نیاز واحدهای گندله سازی یکی از چالش های صنعت فولاد در کشور است و تامین این ماده اولیه اساسی برای مجتمع فولاد خراسان نیز اهمیت استراتژیک دارد، که علی رغم همه چالش ها و مشکلات تامین در این خصوص، فولاد خراسان در سال ۱۳۹۹ در این زمینه عملکرد موفقی را از خود به جا گذاشته است.
کسری غفوری افزود: تلاش و تدبیر بیش از پیش همه همکاران در بخش های تامین، تولید، کیفیت، توسعه، فروش، سیستم های منابع انسانی و امور مالی جای قدردانی و تبریک دارد و امیدواریم که با استعانت از پروردگار متعال،  بتوانیم با هم افزایی از طریق کار گروهی، تعهد، تعلق سازمانی و استفاده حداکثری از توان فکری و عملیاتی سرمایه های انسانی شرکت، چالش های پیش روی تولید را مرتفع نماییم.
مدیر عامل مجتمع، بهینه سازی مصارف مواد اولیه و مصرفی استراتژیک را در کنار «تسریع در احداث و راه اندازی کارخانه کنسانتره فولاد خراسان در سنگان» باعث پایداری چرخه تامین مواد اولیه دانست و این دو را گامی اساسی برای فائق آمدن بر مشکلات ناشی از تحریم خواند که به گفته وی از اولویت های توسعه ای و اهداف استراتژیک شرکت است.
غفوری کسب رکورد تامین کنسانتره سنگ آهن را به تمامی کارکنان و به ویژه کارکنان سخت کوش واحد تامین مواد اولیه در حوزه معاونت خرید، تمامی پیمانکاران دست اندرکاران تخلیه کنسانتره تبریک گفت.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.