دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 20 May , 2024 ساعت ×
رکورد ۱۰ ساله حمل مواد اولیه شکسته شد
06 مهر 1400 - 10:40
شناسه : 18326
مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک: مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک گفت: این شرکت با بی‌اثر کردن تحریم‌های ظالمانه، توانست رکورد حمل 6 ماهه مواد اولیه را جابه‌جا نماید.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد خوزستان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، علی قبادی مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک، اظهار داشت: در چند سال اخیر تشدید تحریم‌ها باعث به وجود آمدن مشکلات بسیاری شده بود، به طوری که شرکت فولاد لجستیک در تامین تجهیزات مورد نیاز با موانعی روبه‌رو شد. لذا اگر تسلیم شرایط می‌شدیم، بیم آن می‌رفت که اهداف شرکت و حتی فعالیت‌های روزمره به خطر بیفتد. در چنین شرایطی و با عزم مثال‌زدنی کارکنان تلاشگر و تعهدی که در تامین مواد اولیه شرکت فولاد خوزستان برایمان ایجاد شده بود و همچنین با در نظر گرفتن شرایط ویژه‌ای که به‌ واسطه‌ی شیوع بیماری کرونا بر کشور حاکم شد، شرکت چند وجهی فولاد لجستیک توانست در سال جاری رکورد حمل روزانه، ماهیانه و ۶ ماه اول را بشکند؛ موردی که در تاریخ ۱۰ ساله‌ بی‌نظیر بود.

وی دستیابی به این موفقیت را نشان از بلوغ کاری، مسئولیت‌پذیری و تبلور همکاری مجموعه‌ی فولاد لجستیک دانست و افزود: کارکنان جهادگر این مجموعه توانستند با تلاش شبانه‌روزی و تکیه بر توان داخلی، بیشترین حجم بارگیری در طول ۱۰ سال اخیر را داشته و موفق شدیم، در ۶ ماهه نخست سال ۱۴۰۰، سه میلیون و ۶۰۰ هزار تن مواد اولیه را جابه‌جا کنیم.

مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک، گفت: کارکنان مجموعه در مسیر تحقق شعار «تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» ندای رهبر معظم انقلاب را لبیک گفتند. این مجموعه از ابتدای امسال، رشد ۲۵ درصدی در زمینه‌ی حمل و نقل را تجربه کرد که در ۱۰ سال گذشته بی‌نظیر بود. همچنین با برنامه‌ریزی مدون و اجرای سیاست‌های تدوین شده، توانستیم ۳۰ درصد از اهداف تعیین شده سال ۱۴۰۰ پیشی بگیریم.

قبادی در پایان خاطرنشان کرد: طی ۴ ماهه نخست امسال با حمل دو میلیون و ۲۴۲ هزار تن سنگ‌آهن، رکورد جدیدی در فصل تابستان به دست آمد. از طرفی رکورد حمل روزانه نیز در بیست و سوم مرداد ماه با حمل ۳۳ هزار و ۲۱۶ تن کنسانتره، رکورد جدیدی را ثبت نماید.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.