یکشنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۳ Sunday, 16 June , 2024 ساعت ×
ریزش شاخص کل بورس
29 آبان 1400 - 13:50
شناسه : 20684
براساس گزارش‌های منتشر شده، در ادامه روند نزولی بازار سرمایه، شاخص کل بورس امروز بیش از ۲۷ هزار واحد کاهش یافت و دوباره به کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد عقب‌گرد کرد.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس امروز با ۲۷ هزار و ۲۹۷ واحد کاهش در رقم یک میلیون و ۳۸۳ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم ۳۲۳۶ واحد کاهش یافت و رقم ۳۸۳ هزار و ۵۲۸ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار ۵۲۹ هزار معامله به ارزش ۴۰ هزار و ۳۱۸ میلیارد ریال انجام دادند.

۱۰۲ نماد بورس مثبت و ۲۸۹ نماد منفی بودند که از میان آن‌ها فولادمبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، گسترش نفت و گاز پارسیان، معدنی و صنعتی چادرملو، سرمایه‌گذاری غدیر و سرمایه‌گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

عقب‌گرد فرابورس به کانال ۱۹ هزار واحد

شاخص کل فرابورس ایرارن نیز با ۲۵۴ واحد کاهش به کانال ۱۹ هزار واحد عقب‌گرد کرد و در رقم ۱۹ هزار و ۹۸۸ واحد ایستاد. معامله‌گران این بازار ۲۷۹ هزار معامله به ارزش ۳۱ هزار و ۴۳۸ میلیارد ریال انجام دادند.

۱۰۶ نماد فرابورسی مثبت و ۱۴۲ نماد منفی بودند که از میان آن‌ها پلیمر آریاساسول، پتروشیمی زاگرس، بیمه پاسارگاد، سنگ‌آهن گوهرزمین، پتروشیمی تندگویان و فرابورس ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی ودر مقابل صنعتی مینو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس داشتند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.