چهارشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 12 June , 2024 ساعت ×
سالی روشن پیشِ رویِ شرکت مس است
10 فروردین 1400 - 9:20
شناسه : 9408
رییس خانه معدن ایران: رییس خانه معدن ایران گفت: سال 1400 در شرکت ملی صنایع مس ایران سالی متفاوت خواهد بود، چراکه برای یک‌سال برنامه‌ریزی نمی‌کند بلکه برنامه‌ریزی‌های این شرکت بلندمدت، آینده‌نگرانه و موفقیت‌آمیز است.
ارسال توسط : منبع : مس پرس
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، محمدرضا بهرامن رییس خانه معدن ایران اظهار داشت: در راستای همین نگاه آینده‌نگری، تامین و خرید ماشین‌آلات حفاری مدرن و جدید بخشی از فعالیت‌هایی است که موفقیت شرکت ملی مس را در این صنعت تضمین می‌کند.

وی افزود: مبانی و مباحث مدیریت در شرکت ملی صنایع مس ایران به‌گونه‌ای است که همیشه نگاه به آینده یکی از چارچوب‌ها و برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در مدیریت این شرکت است.

رییس خانه معدن ایران گفت: اعتقاد ما بر این است که شرکت ملی صنایع مس ایران با نگاه ملی فعالیت‌های خود را انجام می‌دهد؛ لذا تمامی امور بر پایه برنامه‌ریزی‌های اصولی انجام می‌شود.

بهرامن بیان کرد: همان‌گونه که مشاهده می‌کنید؛ شرکت ملی صنایع مس ایران همواره به دنبال تهیه محموله‌های جدید برای آینده این صنعت در داخل کشور و برای سهامداران است. بنابراین تلاش می‌کند تا بتواند تامین خوراک موردنیاز صنایعی که سرمایه‌گذاری نسبتا وسیعی در این زمینه انجام داده‌اند را مدیریت‌شده کنترل نماید.

وی، یکی دیگر از اقدامات شرکت ملی صنایع مس را تامین مواد اولیه موردنیاز بازارهای داخلی و خارجی عنوان کرد و ادامه داد: این شرکت نسبت به برنامه‌ریزی تامین مواد اولیه کارخانجاتی که در داخل کشور فعالیت دارند نیز فعالیت‌های خوبی داشته است و مواد اولیه موردنیاز کارخانه‌ها را به‌طور منظم تامین می‌کند و به نحوی این موضوع را کنترل می‌کند که از مسیر اصلی خود دور نشود و مواد اولیه در اختیار محصولات غیرمصرفی و احیانا واسطه‌گران قرار نگیرد. این حرکت بزرگی است و تنها در مدیریت تعریف‌شده کلان ملی می‌توانیم این نوع نگاه مدیریتی را داشته باشیم.

رییس خانه معدن ایران با بیان اینکه اقتصاد کشورمان به خاطر تحریم‌های فشرده، دائما در حاشیه قرار دارد، تصریح کرد: این در حالی است که شرکت ملی صنایع مس ایران توانست تحریم‌ها را به ‌خوبی مدیریت کرده و صادرات این مجموعه را به‌صورت مطلوبی افزایش دهد.

بهرامن اذعان داشت: شرکت ملی صنایع مس ایران با بسیاری از صنایع دیگر در کشور به ‌خصوص در سال جاری همیاری داشت و همچنین بخشی از موفقیت‌های خود را در اختیار جامعه صنعتی کشور قرار داد و صنایع هم بخشی از نیازهای خود را از کنار این همکاری تامین کردند که جا دارد به این مدیریت تبریک گفت.

وی در ادامه در خصوص انتظارات از شرکت ملی صنایع مس ایران در بُعد مسئولیت‌های اجتماعی، گفت: شرکت مس از لحاظ مسئولیت‌های اجتماعی در مناطق شمال و نیز جنوب کشور، فعالیت‌های خوبی داشته است که البته این موضوع حاصل نگاه هوشمندانه مدیریت این مجموعه به این بخش است و سهمی از موفقیت خود را از محیط فعالیت تولیدی و اقتصادی خود می‌داند و در این مسیر به‌طور کامل وظایف خود را انجام می‌دهد. اینکه تاکید می‌کنم به‌طور کامل؛ چون به‌تمامی مسئولیت‌های خود عمل کرده است.

رییس خانه معدن در پایان خاطرنشان کرد: شرکت ملی صنایع مس ایران در قالب مسئولیت‌های اجتماعی با منابع طبیعی نیز تفاهم‌نامه‌هایی را منعقد کرده است که حرکت خارق‌العاده‌ای محسوب می‌شود. در همین خصوص، نگاه ملی به سایر منابع همچون منابع طبیعی و محیط‌زیست کشور با سرمایه‌گذاری‌های وسیع در قالب مسئولیت‌های اجتماعی، قابل‌تقدیر است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.