یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 23 June , 2024 ساعت ×
سرخ‌پوشی شاخص کل بورس
20 فروردین 1401 - 16:02
شناسه : 26367
روند حرکت شاخص کل بورس در ساعات ابتدایی امروز 20 فروردین ماه 1401، نزولی بود و تا یک میلیون و 451 هزار واحد افت یافت و همچنین در ادامه معاملات با وجود حرکت صعودی شاخص، باز هم در انتهای معاملات قرمزپوش باقی ماند.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس امروز شنبه ۲۰ فروردین ماه ۱۴۰۱، با پنج هزار و ۹۹ واحد کاهش در رقم یک میلیون و ۴۵۸ هزار واحد ایستاد. این در حالی است که شاخص کل با معیارهم‌وزن ۷۲۸ واحد افزایش یافت و تا رقم ۳۷۸ هزار و ۷۶ واحد صعود کرد.

معامله‌گران این بازار ۵۱۵ هزارمعامله به ارزش ۵۰ هزار و ۷۵۹ میلیارد ریال انجام دادند. «ایران‌خودرو»، «ملی صنایع مس ایران»، «بانک ملت»، «پالایش نفت تهران»، «فولاد مبارکه اصفهان» و «بانک تجارت» نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل «پالایش نفت تبریز» نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس با ۳۸ واحد افزایش در رقم ۱۹ هزار و ۸۸۹ واحد ایستاد. در این بازار ۲۴۱ معامله به ارزش ۳۱ هزار و ۱۹میلیارد ریال انجام شد. «پلیمرآریاساسول»، «پالایش نفت لاوان» و «سرمایه‌گذاری مالی سپهر صادرات» نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل «تولید نیروی برق دماوند»، «فولاد هرمزگان جنوب»، «سرمایه‌گذاری صبا تامین» و «پتروشیمی زاگرس» نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

شایان ذکر است که در بازار امروز ۱۶۱ نماد به ارزش سه هزار و ۸۴۶ میلیارد ریال صف خرید و ۳۴ نماد به ارزش ۶۰۳ میلیارد ریال صف فروش بودند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.