یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳ Sunday, 14 April , 2024 ساعت ×
سرکوبی مجدد بورس
23 بهمن 1400 - 14:24
شناسه : 24544
براساس گزارش‌های منتشر شده، روند حرکت شاخص بورس امروز نوسانی بود، به طوری که این شاخص توانسته بود در ساعات میانی معاملات تا یک میلیون و ۲۸۵ هزار واحد صعود کند، اما در ساعات پایانی روندی نزولی به خود گرفت.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس امروز با ۳۸ واحد کاهش در رقم یک میلیون و ۲۸۴ هزار واحد ایستاد. این در حالی است که شاخص کل با معیار هم‌وزن ۵۱ واحد افزایش یافت و رقم ۳۲۶ هزار و ۲۹۹ واحد را ثبت کرد. در این بازار ۳۵۷ هزار معامله به ارزش ۴۱ هزار و ۵۸۰ میلیارد ریال انجام شد.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ملی صنایع مس ایران، توسعه معادن و فلزات و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل فولادمبارکه اصفهان، بانک ملت و پتروشیمی نوری نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه، شاخص کل فرابورس ایران با ۱۲ واحد کاهش در رقم ۱۷ هزار و ۵۶۷ واحد ایستاد. در این بازار ۲۴۰ هزار معامله به ارزش ۳۰ هزار و ۷۷۸ میلیارد ریال انجام شد.

پالایش نفت شیراز، بیمه پاسارگاد، مدیریت انرژی امید تابان‌پور، تجلی توسعه معادن و فلزات و پویا زرکان آق‌دره نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل پتروشیمی زاگرس و صنعتی مینو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس ایران داشتند. در بازار امروز ۷۷ نماد به ارزش سه هزار و ۴۰۹ میلیارد ریال صف خرید و ۱۱۷ نماد به ارزش دو هزار و ۲۵۵ میلیارد ریال صف فروش بودند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.