دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳ Monday, 27 May , 2024 ساعت ×
سیگنالی برای خودکفایی
31 خرداد 1400 - 11:20
شناسه : 14048
رییس انتقال و دیتای شرکت خطوط لوله و مخابرات منطقه خلیج‌فارس گفت: برقراری ارتباط مخابراتی صوت و تصویر بین مراکز انتقال در مرکز انتقال نفت گوره به جاسک انجام شده است.
ارسال توسط : منبع : شانا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، مرتضی صالحی رییس انتقال و دیتای شرکت خطوط لوله و مخابرات منطقه خلیج‌فارس، اظهار داشت: ارتباط مخابراتی مرکز انتقال نفت گوره و تلمبه‌خانه شماره ۱، ۲ و ۳ پروژه راهردی گوره به جاسک با مرکز منطقه فارس و اتصال آن به خط ارتباطی اختصاصی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران به همت همکاران مخابرات منطقه فارس برقرار شد.

وی افزود: با توجه به اینکه برای انتقال ایمن و مطمئن نفت و فراورده‌های نفتی لزوم وجود ارتباط مخابراتی دو سویه پایدار و مطمئن صنعتی، میان مراکز انتقال امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است، به همین دلیل مسئولیت طراحی و برقراری لینک مخابراتی مراکز انتقال نفت PS2 و PS3 این پروژه بزرگ و راهبردی انتقال نفت گوره به جاسک به مخابرات منطقه فارس محول شده است.

رییس انتقال و دیتای شرکت خطوط لوله و مخابرات منطقه خلیج‌فارس گفت: با بازدید معاونت مخابرات مناطق فارس و خلیج‌فارس از محل و بررسی تمامی جوانب، طرح و انجام جلسات کارشناسی دو طرح موقت با استفاده از لینک مخابراتی اختصاصی شرکت و استفاده از امکانات شرکت‌های مخابراتی ثالث و طرح دائم با استفاده از لینک مخابراتی اختصاصی شرکت به ستاد پیشنهاد شد.

صالحی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به زمان‌بر بودن طرح دائم و زمان اندک باقی‌مانده تا افتتاح پروژه، مقرر شد به موازات اجرای طرح موقت، مراحل اجرای طرح دائم نیز در دستور کار قرار گیرد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.