پنج شنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 13 June , 2024 ساعت ×
شرایط نگران‌کننده بورس همچنان ادامه دارد
16 آذر 1400 - 14:48
شناسه : 21478
بر اساس گزارش‌های منتشر شده، روند حرکت بازار سرمایه همچنان نزولی است و شاخص‌های بورس و فرابورس ایران امروز هم مانند روزهای گذشته کاهشی بودند.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس امروز ۴۷۳۷ واحد کاهش یافت و رقم یک میلیون و ۳۳۷ هزار واحد را ثبت کرد. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم با ۲۵۹۵ واحد کاهش به رقم ۳۶۱ هزار و ۱۸۰ واحد رسید. معامله‌گران این بازار ۳۳۳ هزار معامله به ارزش ۳۹ هزار و ۲۷۳ میلیارد ریال انجام دادند.

معدنی و صنعتی گل‌گهر، پتروشیمی فناوران، پتروشیمی نوری، سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی و سرمایه‌گذاری دارویی تامین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل پتروشیمی پردیس و صنایع پتروشیمی خلیج فارس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه، شاخص کل فرابورس ایران هم با ۷۷ واحد کاهش در رقم ۱۹ هزار و ۱۰۳ واحد ایستاد. معامله‌گران این بازار ۱۸۴ هزار معامله به ارزش ۱۸ هزار و ۵۸۹ میلیارد ریال انجام دادند.

پلیمر آریاساسول، مدیریت انرژی امید تابان پور، صنعتی مینو، فرابورس ایران، پتروشیمی مارون و تولید نیروی برق دماوند نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس ایران داشتند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.