پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 20 June , 2024 ساعت ×
شرکت توسعه ملی حامی گروه ملی صنعتی فولاد خواهد بود
04 دی 1400 - 16:15
شناسه : 22200
مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی «وبانک» به همراه عباس باباگل‌زاده، معاون امور شرکت‌ها در سفری دو روزه به استان خوزستان از کارخانجات گروه ملی صنعتی فولاد ایران بازدید کرد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی گروه ملی صنعتی فولاد ایران
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، بابک سعیدی مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی در بازدید از کارخانجات و بخش‌های مختلف شرکت طی جلسه‌ای با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران گروه ملی، اظهار داشت: کار در استان خوزستان جزو موهبت‌های الهی است و این توفیق نصیب هر کسی نمی‌شود، پس ضروری است همه مدیران، دست‌اندرکاران و کارکنان گروه ملی این فرصت را مغتنم بشمارند و با تمام توان در پی رفع موانع تولید و اعتلای نام شرکت معظم گروه ملی باشید. مشکلات گروه ملی برکسی پوشیده نیست، از امروز تمام توان، امکانات و اختیاراتی که داریم برای افزایش تولید گروه ملی به کار خواهیم گرفت.
 
‎وی با توجه به ماموریت جدید «وبانک» افزود: توصیه صریح، اکید و فوری محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک ملی ایران به اینجانب این بود که در کمترین زمان ممکن مشکلات و کاستی‌های موجود در گروه ملی مرتفع شود تا به اهدافمان که افزایش تولید است،‌ دست یابیم.
 
مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی، گفت: مسائل داخلی شرکت مثل برنامه‌ریزی فنی، راهبردی، طرح و توسعه و منابع انسانی به عهده تیم مدیریتی است و انتظار می‌رود مدیران گروه، توان چند‌برابری و همتی مضاعف در برنامه‌ریزی و اجرا داشته باشند.
 
‎سعیدی با اشاره به اینکه خوزستان هنوز در جنگ است، اما این بار جنگ اقتصادی و جنگ تولیدی محسوب می‌شود، بیان کرد: انتظار داریم همه بخش‌ها و قسمت‌های تولیدی، بازرگانی و پشتیبانی با استفاده از راهبردهای حضور در جنگ تولیدی به عنوان فرماندهان میدان انجام وظیفه کنند. لذا مهم‌ترین هدف این است که با استفاده از ظرفیت مقامات استانی و دارایی‌های موجود مثل پرسنل پرتلاش‌، دانش فنی و موقعیت جغرافیایی استراتژیک صادراتی و حمایت و پشتیبانی گروه توسعه ملی، تولید ماهانه شرکت به یک هزار تن برسد.

وی ادامه داد: در آینده نزدیک امیدواریم پس از بررسی وضعیت مالی شرکت و حل‌ و‌ فصل مشکلات مالی و تغییرات محسوس در وضعیت معیشتی کارکنان شاهد توسعه شرکت و نهایتا تحول گروه ملی باشیم. لذا با برنامه‌های مدون و استراتژیک و با حمایت و پشتیبانی گروه توسعه ملی و همت تیم مدیریتی گروه ملی، به نقطه اوج خواهیم رسید.

امیدواری برای حل مشکلات

نادر جعفر یوسفی مدیرعامل گروه ملی در پایان به بیان مشکلات شرکت پرداخت و خاطرنشان کرد: فرسودگی برخی تجهیزات و کمبود قطعات یدکی، کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش جهت تامین مواد اولیه متناسب با ظرفیت تولید و نحوه دسترسی به مواد اولیه، بدهی‌های بانکی، مسدود بودن حساب‌ها، بدهی‌های مالیاتی، تامین اجتماعی، برق ، گاز و سایر بدهی‌های کلان که مربوط به سال‌های گذشته بوده و وارث آن هستیم، از موانع اصلی افزایش تولید به شمار می‌آیند. بدون حمایت و همراهی سهامدار و گروه توسعه ملی، بهبودی وضع شرکت با مشکل مواجه خواهد شد. البته امیدواریم بانک ملی به عنوان سهامدار گروه ملی با حمایت خود بزرگ‌ترین مشکل این شرکت که تامین سرمایه در گردش است را حل کند تا به اهداف تعیین‌شده در گروه دست یابیم.

گفتنی است، گروه ملی صنعتی فولاد ایران، با سابقه‌ای بیش از نیم‌قرن در تولید محصولات فولادی و نوردی، یکی از قدیمی‌ترین و مهم‌ترین کارخانه‌ها در بازارهای داخلی و صادراتی است که بانک ملی ایران در راستای سیاست‌های کلان خود، مدیریت این شرکت  را  به شرکت گروه توسعه ملی «وبانک» واگذار کرده و به علت اهمیت بالای گروه ملی، بابک سعیدی اولین بازدید دوره‌ای خود را به آن اختصاص داده است.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.