دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲ Monday, 29 May , 2023 ساعت ×
صعود بورس به جایگاه پیشین خود
12 بهمن 1400 - 14:01
شناسه : 23988
براساس گزارش‌های منتشر شده، شاخص کل بورس که هفته گذشته کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد را از دست داده بود پس از معاملات صعودی در سه روز گذشته امروز دوباره توانست وارد کانال مذکور شود.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس امروز با ۶۶۸۱ واحد افزایش در رقم یک میلیون و ۳۰۱ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم ۲۵۵۹ واحد صعود کرد و به رقم ۳۳۳ هزار و ۲۸۸ واحد رسید. در این بازار ۴۰۳ هزار معامله به ارزش ۴۱ هزار و ۹۳۷ میلیارد ریال انجام شد.

بانک ملت، ایران خودرو، بانک تجارت، توسعه معادن و فلزات، معدنی و صنعتی گل‌گهر، سایپا، و بانک پاسارگاد نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

شاخص کل فرابورس ایران هم امروز با ۶۶ واحد افزایش به رقم ۱۷ هزار و ۶۸۲ واحد رسید. در این بازار ۱۹۵ هزار معامله به ارزش ۱۹ هزار و ۸۸۷ میلیارد ریال انجام شد.

بیمه پاسارگاد، فولاد هرمزگان جنوب، بیمه اتکایی ایرانیان، تجلی توسعه معادن و فلزات و بیمه سامان نسب به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل اعتباری ملل و پلمیر آریاساسول نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس ایران داشتند. طی معاملات امروز بازار سرمایه ۹۰ نماد صف خرید و ۵۱ نماد صف فروش بودند. براین اساس ارزش صف‌های خرید به ۴۱۱۹ و ارزش صف‌های فروش به ۲۱۰۰ میلیارد ریال رسید.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.