دوشنبه, ۱۸ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 8 July , 2024 ساعت ×
ضرورت اختصاص سهمیه مواد اولیه برای ذوب‌آهن اصفهان
28 بهمن 1399 - 15:17
شناسه : 7276
معاون خرید ذوب‌آهن اصفهان در متافو عنوان کرد: معاون خرید ذوب‌آهن اصفهان در دومین روز نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو، گفت: ذوب‌آهن اصفهان تاکنون علی‌رغم مشکلاتی که در زمینه تامین و اختصاص سهمیه مواد اولیه داشت، توانست به تولید و صادرات خود با قدرت ادامه دهد.
ارسال توسط : منبع : ذوب‌آهن اصفهان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، محمد جعفر صالحی معاون خرید ذوب‌آهن اصفهان، اظهار داشت: درخواست مدیران ذوب‌آهن از مسئولان مربوطه از جمله معاونت معدنی وزارت صمت این است که نیازهای مختلف این شرکت را همانند سایر شرکت‌های تولیدی و فولادی در زمینه مواد اولیه بسنجد و در تامین و اختصاص مواداولیه برای این مجتمع عظیم صنعتی اقدام نماید.

وی افزود: با توجه به تغییر رویکرد معاونت معدنی وزارت صمت، انتظار می‌رود در زمینه تامین پایدار مواد اولیه ذوب‌آهن اصفهان که بر خلاف سایر واحدهای بزرگ تولیدکننده فولاد، از سهمیه مواد اولیه برخوردار نیست، اقدام لازم انجام شود.  

معاون خرید ذوب‌آهن اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت تولید فولاد در ذوب‌آهن اصفهان و افزایش تولیدات آن، میزان مصرف مواد اولیه این شرکت به مقدار قابل توجهی افزایش می‌یابد که در این خصوص مساعدت وزارت صمت و همکاری معادن کشور برای ما اهمیت اساسی و حیاتی دارد.

شایان ذکر است در دومین روز نمایشگاه متافو، پروین صالحی نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی و مجید بختیاری از مدیران سابق ذوب‌آهن و مدیرعامل شرکت ایلیا تجارت آپادانا، از غرفه این شرکت بازدید نموده و با مسئولان ذوب‌آهن گفتگو کردند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.