دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 20 May , 2024 ساعت ×
ضرورت رسیدگی به امور کارگری در چادرملو
06 شهریور 1400 - 10:02
شناسه : 16656
مدیرعامل چادرملو مطرح کرد؛ مدیرعامل و عضو هییت‌مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در دیدار اعضای شورای کارگری کارخانه گندله‌سازی اردکان گفت: یکی از اولویت‌های مهم این شرکت حل مشکلات مردم اردکان و تامین نیازهای اولیه‌ آن‌ها است.
ارسال توسط : منبع : رواط عمومی چادرملو
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، ناصر تقی‌زاده مدیرعامل و عضو هییت‌مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در این جلسه، اظهار داشت: حل برخی مشکلات و نیازهای معیشتی و رفاهی کارگران را تکلیف خود می‌دانیم و نه تنها بی تفاوت نخواهیم بود، بلکه از هرگونه تلاش به منظور رفع نیازهای اولیه فروگذار نیستیم. لذا با درک شرایط سخت زندگی این قشر از افراد جامعه می‌کوشیم حداقل‌های یک زندگی شرافتمندانه را برای خانواده کارگران تامین کنیم.     

وی همچنین با اشاره به اینکه، نیاز به مسکن از اولویت‌های هر خانواده ایرانی است، افزود: طی سال گذشته وعده کمک به ساخت واحدهای مسکونی برای سه هزار نفر از کارکنان و کارگران فاقد مسکن چادرملو در اردکان یزد را مشروط به واگذاری زمین مناسب شهری داده‌ایم، ولی متاسفانه با گذشته یکسال هنوز زمین مناسبی در اختیار قرار نگرفته است.

گفتنی است در پایان اعضای شورای کارگری کارخانه گندله‌سازی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در اردکان با تشکر از حمایت‌های مستمر و بی دریغ ناصر تقی‌زاده بار دیگر خواستار پیگیری موضوع ساخت واحدهای مسکونی برای کارگران فاقد مسکن شدند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.