شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱ Saturday, 3 December , 2022 ساعت ×
طلا ریزش کرد
23 اسفند 1400 - 12:48
شناسه : 25742
براساس گزارش‌های منتشر شده، قیمت طلای جهانی امروز دوشنبه تحت تاثیر بازدهی قوی‌تر خزانه‌داری آمریکا و افزایش ریسک‌پذیری به امید صلح بین روسیه و اوکراین کاهش یافت.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، بهای هر اونس طلا برای تحویل فوری با کاهش ۱۷ درصدی همراه بود و در یک هزار و ۹۷۴ دلار و ۱۰ سنت رسید. بهای معاملات این بازار روز شنبه تا مرز یک هزار و ۹۹۱ دلار و ۱۰ سنت پیش رفته بود.

در بازار معاملات آتی آمریکا، بهای هر اونس طلا با ۰.۸۵ درصد کاهش، به یک هزار و ۹۷۵ دلار و ۴۰ سنت رسید. بهای معاملات این بازار روز شنبه یک هزار و ۹۹۲ دلار و ۱۰ سنت بسته شده بود. این بروزرسانی قیمت طلا در ساعت ۹ و ۱۰ دقیقه صبح به وقت شرقی است و نشان می‌دهد که همچنان در حال کاهش است.

بازده خزانه داری ۱۰ ساله ایالات‌متحده آمریکا به بالاترین حد در یک ماه اخیر رسید، زیرا به طور گسترده انتظار می‌رود فدرال رزرو ایالات‌متحده نرخ‌های بهره را در یک رویداد دو روزه که قرار است از ۱۶ ماه مارس آغاز شود، یک چهارم درصد افزایش دهد.

گفتنی است، طلا نسبت به افزایش نرخ‌های بهره آمریکا که هزینه فرصت نگهداری شمش‌های بدون بازده را افزایش می‌دهد، بسیار حساس است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.