دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳ Monday, 27 May , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
عرضه اولیه سهام صنایع مس افق کرمان در آینده نه‌چندان دور
08 خرداد 1400 - 14:44
شناسه : 13009
در راستای سیاست‌های کلان هلدینگ سرمایه‌گذاری مس سرچشمه، عرضه سهام شرکت‌های زیرمجموعه این هلدینگ در بورس از مدت‌ها قبل آغاز و در همین فرایند، کلیه مراحل پذیرش سهام شرکت ملی صنایع مس افق کرمان انجام‌ پذیرفته و به‌زودی عرضه اولیه سهام آن عملیاتی خواهد شد.
ارسال توسط : منبع : مس پرس
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، بررسی عملکرد، شفافیت مالی و عملیاتی و پایش فعالیت شرکت‌های زیرمجموعه، از جمله نکات مهمی است که شرکت‌های بورسی باید مورد توجه قرار دهند. به همین منظور و با تاکید میلاد شمس، مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری مس سرچشمه، جلسات پایش وضعیت عملکردی شرکت‌های زیرمجموعه صنایع مس افق کرمان، شامل شرکت‌های سرچشمه هامون، همگامان مس، راهوار مس، حکیم مس و ارفع‌سازان، و همچنین جلسات برآورد بودجه هر کدام از این شرکت‌ها در هفته گذشته برگزار شد.

لازم به ذکر است مجامع این شرکت‌ها نیز طی هفته گذشته برگزار و گزارش مالی خوب و تراز مثبت مالی نسبت به سال ۱۳۹۸ از جمله نکات قابل توجه مجامع شرکت‌های زیرمجموعه صنایع مس افق کرمان بود.

با توجه به چشم‌انداز شرکت‌های زیرمجموعه صنایع مس افق کرمان، پیش‌بینی می‌شود در سال ۱۴۰۰، رشد قابل توجهی را در این شرکت‌ها شاهد باشیم. بر همین اساس قابل پیش‌بینی است که از طرف علاقه‌مندان به بازار سرمایه، که شناخت و آگاهی کافی نسبت به وضعیت سهام شرکت‌های حوزه مس دارند، عرضه اولیه سهام صنایع مس افق کرمان، مورد استقبال گسترده‌ای قرار گیرد.

با در نظر گرفتن تراز مالی مثبت این شرکت‌ها، و عملکرد عملیاتی، قراردادهای جاری و توان کافی برای گسترش دامنه فعالیت‌ها، افق روشنی را برای صنایع مس افق کرمان پیش‌بینی می‌کنیم.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.