یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳ Sunday, 14 April , 2024 ساعت ×
عقب‌گرد دوباره شاخص بورس
01 اسفند 1400 - 13:31
شناسه : 24872
براساس گزارش‌های منتشر شده، روند نزولی در بازار سرمایه همچنان ادامه دارد و شاخص کل بورس امروز بیش از هفت هزار واحد کاهش یافت.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس امروز هفت هزار و ۷۸۵ واحد کاهش یافت و رقم یک میلیون و ۲۷۴ هزار واحد را ثبت کرد. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم ۶۵۷ واحد سقوط کرد و در رقم ۳۲۴ هزار و ۴۳۱ واحد ایستاد. معامله‌گران این بازار ۳۱۸ هزار معامله به ارزش ۲۶ هزار و ۸۳۶ میلیارد ریال انجام دادند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سرمایه‌گذاری غدیر، پتروشیمی نوری، پالایش نفت بندرعباس و سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل بانک ملت نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر  مثبت روی بورس گذاشتند.

شاخص کل فرابورس ایران هم امروز ۳۶ واحد کاهش یافت و در رقم ۱۷ هزار و ۴۷۶ واحد ایستاد. معامله گران این بازار ۲۶۱ هزار معامله به ارزش ۲۳ هزاز و ۵۲ میلیارد ریال انجام دادند.

پلمیر اریاساسول، فولاد هرمزگان جنوب، پتروشیمی تندگویان، پتروشیمی زاگرس و سرمایه‌گذاری صباتامین نسبت به سایر نمادها بیسترین تاثیر منفی و در مقابل پویازرکان اقدره نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت روی فرابورس ایران داشتند. در بازار امروز ۷۹ نماد به ارزش یک هزار و ۸۹۷ میلیارد ریال صف خرید و ۸۲ نماد به ارزش دو هزار و ۳ میلیارد ریال صف فروش بودند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.