سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 April , 2024 ساعت ×
عقب‌گرد یک میلیون واحدی شاخص بورس
17 بهمن 1400 - 16:01
شناسه : 24252
براساس گزارش‌های منتشر شده، بازار سرمایه امروز برخلاف روزهای گذشته روندی نزولی داشت و شاخص کل بورس دوباره به کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد سقوط کرد.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس امروز با ۲۲ هزار و ۴۴۷ واحد کاهش در رقم یک میلیون و ۲۸۱ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم ۶ هزار و ۲۰۹ واحد کاهش یافت و رقم ۳۲۶ هزار و ۴۹۹ واحد را ثبت کرد. در این بازار ۳۴۷ هزار معامله به ارزش ۳۹ هزار و ۷۲۲ میلیارد ریال انجام شد.

گسترش نفت و گاز پارسیان، فولادمبارکه اصفهان، سرمایه‌گذاری غدیر، پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت اصفهان و ملی صنایع مس ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس ایران نیز با ۲۴۷ واحد کاهش رقم ۱۷ هزار و ۳۷۶ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار ۱۹۰ هزار معامله به ارزش ۶۸ هزار و ۶۱۴ میلیارد ریال انجام دادند.

پلیمر آریاساسول، پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی تندگویان، پالایش نفت لاوان و سرمایه‌گذاری صبا تامین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل بیمه پاسارگاد نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس ایران داشتند. در بازار امروز ۴۰ نماد به ارزش یک هزار و ۳۳۳ میلیارد ریال صف خرید و ۲۸۱ نماد به ارزش ۶ هزار و ۲۲۸ میلیارد ریال صف فروش بودند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.