جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024 ساعت ×
عملکرد قابل‌تقدیر فولاد لجستیک طی ۱۰ سال گذشته
11 آذر 1400 - 9:02
شناسه : 21232
مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک گفت: این شرکت با رشد ۳۳۰ درصدی، بهترین عملکرد را طی 10 سال گذشته از خود به جای گذاشت.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد خوزستان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، علی قبادی مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک، اظهار داشت: حمل بیش از ۵/۵ میلیون تن مواد اولیه و محصولات به مقصد فولاد خوزستان و شرکت‌های تابعه در بازه زمانی هشت ماهه منتهی به آبان ۱۴۰۰، مهم‌ترین دستاورد شرکت تا به امروز بود.

وی افزود: در بازدید تابستان امسال و بنا به دستور مدیرعامل فولاد خوزستان مبنی بر ارسال مستمر مواد اولیه و محصول شرکت فولاد خوزستان، تلاش خود را به کار بستیم در کمترین زمان ممکن و  شرایط ایمن، حمل و نقل را انجام دهیم.

مدیرعامل فولاد لجستیک با اشاره به عبور از برنامه تحقق یافته شرکت فولاد خوزستان در ابتدای سال ۱۴۰۰، گفت: با اعلام سهامدار اصلی مبنی بر تصمیم برای افزایش ظرفیت تولید و فراهم شدن محل دپوی جدید و امکانات مورد نیاز، تلاش خود را برای آماده‌سازی و تسریع در دسترس قرار‌ دادن مواد اولیه در مجاورت فولاد خوزستان به کار بستیم؛ حاصل این برنامه‌ریزی، پیشی گرفتن ۳۵ درصدی از برنامه‌ی ابلاغی است. از طرفی آمادگی داریم، در صورت فراهم شدن ظرفیت‌های تامین مواد اولیه فولاد خوزستان، به منظور تولید پایدار و اشتغال در استان اقدامات لازم را انجام داده و در کوتاه‌ترین زمان، ناوگان حمل و نقل جاده‌ای و ریلی را برای جابجایی مواد تامین شده به کارگیری نماییم.

قبادی با اشاره‌ به افتخارات شرکت در سال جاری، بیان کرد: کسب رکوردهایی شامل حمل و نقل روزانه به میزان ۳۳ هزار و ۲۱۶ تن، حمل ۶  ماهه مواد اولیه طی ۱۰ سال گذشته، رشد ۲۵ درصدی حمل و نقل مواد اولیه در هشت ماهه منتهی به آبان‌ماه و ثبت رکود بی‌سابقه تعمیرات واگن‌های باری به تعداد ۸۷۷ دستگاه از جمله افتخارتی است که با تلاش و تکیه بر دانش فنی کارکنان مجموعه به دست آمده است.

وی در پایان با اشاره به رشد ۳۳۰ درصدی سود خالص حسابرسی شده ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۰ نسبت به دوره مشابه سال ۱۳۹۹، خاطرنشان کرد: با در نظر گرفتن افزایش ۳۵ درصدی هزینه‌های باربری جاده‌ای و ریلی و افزایش تورمی سال ۱۴۰۰ انتظار می‌رفت سود شرکت کم شود، که با کاهش هزینه‌های اداری، غیر عملیاتی و مالی، افزایش سود ۳۳۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل را تجربه کردیم. اگر با همین روند تا انتهای سال ادامه دهیم، سود خالص نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش پیدا می‌کند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.