جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 12 April , 2024 ساعت ×
عملکرد «ومعادن» در اردیبهشت ماه ۱۴۰۲
24 خرداد 1402 - 16:32
شناسه : 34393
مجموع بهای تمام‌ شده سرمایه‌گذاری شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در اردیبهشت‌ ماه برابر با ۲۴ هزار و ۲۱۱ میلیارد تومان بوده است؛ «ومعادن» بیشترین سرمایه‌گذاری خود را در شرکت‌هایی انجام داد که در بازار سرمایه حضور داشتند.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات
پ
پ

به گزارش «فلزات‌نیوز»، «ومعادن» با سرمایه ثبت شده ۱۹ هزار و ۲۴۲ میلیارد تومانی و ارزش بازار ۱۱۵ هزار و ۴۶۰ میلیارد تومانی، گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ ماه سال جاری خود را در سامانه کدال منتشر کرد. سرمایه‌گذاری انجام‌ شده از سوی سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در اردیبهشت‌ ماه، مربوط به شرکت‌های فعال در بازار سرمایه و شرکت‌های خارج از بورس بود.

مجموع بهای تمام‌ شده سرمایه‌گذاری «ومعادن» در این دوره ماهانه برابر با ۲۴ هزار و ۲۱۱ میلیارد تومان بوده است. سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات بیشترین سرمایه‌گذاری خود را در شرکت‌هایی انجام داد که در بازار سرمایه حضور داشتند. میزان سرمایه‌گذاری «ومعادن» در شرکت‌های خارج از بورس برابر با هشت هزار و ۸۶۹ و شرکت‌های پذیرفته شده در بورس ۱۵ هزار و ۳۴۲ میلیارد تومان بود. عمده سرمایه‌گذاری «ومعادن» در اردیبهشت‌ ماه مربوط به بخش‌های استخراج کانه‌های فلزی و فلزات اساسی بوده است.

سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ ماه سال ۱۴۰۲ (سال مالی منتهی به اسفند ماه ۱۴۰۲) در صورت‌ وضعیت پرتفوی شرکت‌های «بورسی» ارزش بازار سرمایه‌گذاری‌های خود را بالغ‌ بر ۱۷۷ هزار و ۷۵۷ میلیارد تومان به ثبت رساند که نسبت به بهای تمام‌ شده سرمایه‌گذاری‌ها، رشد یک هزار و ۵۹ درصدی را به همراه داشت، لازم به ذکر است که ارزش بازار پرتفوی بورسی «ومعادن» در این دوره یک‌ ماهه، از مبلغ ۱۸۲ هزار و ۱۸۸ میلیارد تومان به مبلغ ۱۷۷ هزار ۷۵۷ میلیارد تومان رسید که نسبت به ارزش بازار ماه گذشته ۲ درصد کاهش را به دنبال داشت اما نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز ۶ درصد رشد را به خود دید.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.