یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 14 July , 2024 ساعت ×
عنوان واحد نمونه سال ۹۹ از آن توسعه آهن و فولاد گل‌گهر شد
18 بهمن 1400 - 11:11
شناسه : 24267
همایش تجلیل از مدیران برتر صنعتی و معدنی استان کرمان و گرامیداشت روز صنعت و معدن و هفته صنایع کوچک با حضور استاندار کرمان، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، رییس خانه صنعت کشور و جمعی از مدیران واحدهای صنعتی و معدنی استان، پنجشنبه هفته گذشته در تالار وحدت دانشگاه باهنر کرمان برگزار و طی مراسمی، از واحدهای نمونه صنعتی استان تجلیل شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی توسعه آهن و فولاد گل‌گهر
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، در همایش تجلیل از مدیران برتر صنعتی و معدنی استان کرمان، شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر از بین واحدهای نمونه صنعتی بالای ۱۰۰ نفر؛ به عنوان واحد نمونه سال ۱۳۹۹ انتخاب و معرفی شد.

واحدهای نمونه صنعتی، واحدهایی هستند که شاخص‌های ارزیابی عملکرد را با بهترین کیفیت اجرایی نموده و با ارسال فرم‌هایی که این شاخص‌ها را به ارزیابی می‌گذارند؛ به عنوان واحد نمونه صنعتی انتخاب می‌شوند.

گفتنی است، افزایش تولید، تامین به موقع مواد اولیه مورد نیاز فولادسازان داخلی، تلاش برای تکمیل زنجیره اشتغال، افزایش فروش و… از جمله عواملی هستند که موجب شد شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر بتواند عنوان واحد نمونه صنعتی سال ۱۳۹۹ استان کرمان را به خود اختصاص دهد. شاخص‌های مذکور، سطح کیفیت عملکرد شرکت توسعه آهن و فولاد کشور را در بین سایر واحدهای صنعتی سراسر کشور تا سطح قابل توجهی بالا برده و بر افزایش راندمان این مجموعه کمک می‌کند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.