سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳ Tuesday, 16 July , 2024 ساعت ×
فروش شرکت تاتا استیل ۳ درصد افت پیدا کرد
19 دی 1400 - 9:00
شناسه : 22783
براساس گزارش‌های منتشر شده، تولید فولاد تاتا استیل طی سه ماهه پایانی سال 2021 میلادی 2 درصد افزایش یافت. این در حالی است که میزان فروش محصول این فولادساز شاهد افت 3 درصدی بود.
ارسال توسط : منبع : ایمیدرو
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، میزان تولید فولاد تاتا استیل طی سه ماهه پایانی سال ۲۰۲۱ میلادی با ۲ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۲۰ میلادی به هفت میلیون و ۶۸۰ هزار تن رسید. میزان تولید فولاد این شرکت در دوره مشابه سال ۲۰۲۰ میلادی هفت میلیون و۵۱۰ هزار تن به ثبت رسید. این در حالی است که طی مدت یاد شده، میزان فروش فولاد تاتا استیل به ۶ میلیون و ۸۸۰ هزار تن رسید که حاکی از افت ۳ درصدی نسبت به میزان فروش سه ماهه پایانی سال۲۰۲۰ میلادی است.

همچنین میزان تولید فولاد تاتا استیل در هند از ابتدای ماه اکتبر تا پایان ماه دسامبر ۲۰۲۱ میلادی چهار میلیون و ۸۰۰ هزار تن اعلام شده است که نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۲۰ میلادی رشد ۱۶ درصدی را نشان می‌دهد. طی این مدت، میزان فروش فولاد خام تاتا استیل در هند با افت ۴ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۲۰ میلادی به چهار میلیون و ۴۱۰هزار تن کاهش یافت. میزان فروش مدت مشابه سال ۲۰۲۰ میلادی چهار میلیون و ۶۵۰ هزار تن گزارش شد.

میزان تولید و فروش فولاد تاتا استیل در اروپا از ابتدای ماه اکتبر تا پایان ماه دسامبر ۲۰۲۱ میلادی به ترتیب به دو میلیون و ۵۶۰ هزار تن(تولید مدت مشابه سال گذشته دو میلیون و ۵۹۰ هزار تن) و دو میلیون و ۱۵۰ هزار تن(فروش مدت مشابه سال گذشته دو میلیون و ۱۱۰هزار تن) رسیده است.

گفتنی است، میزان تولید فولاد این شرکت در جنوب شرقی آسیا طی سه ماهه پایانی سال ۲۰۲۱ میلادی بدون تغییر نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۳۲۰ هزار تن رسید. اگرچه میزان فروش این محصول در جنوب شرقی آسیا ۳۲۰ هزار تن به ثبت رسید که نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۲۰ میلادی(فروش ۳۳۰هزار تن) کاهش را نشان می‌دهد. گروه تاتا استیل یکی از بزرگ‌ترین فولاسازان جهان است که ظرفیت تولید سالانه ۳۴ میلیون تن فولاد را دارد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.