شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ Saturday, 22 June , 2024 ساعت ×
فولادمبارکه بزرگ‌ترین سهامدارد طرح انتقال آب خلیج فارس به اصفهان
26 اسفند 1399 - 14:03
شناسه : 9182
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان عنوان کرد؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: در طرح انتقال آب خلیج‌فارس به اصفهان شرکت فولادمبارکه بیشترین سهامدار این ابرپروژه است و مابقی سهامداران شامل ذوب‌آهن، پالایشگاه اصفهان، شهرداری کلانشهر اصفهان، سازمان همیاری‌های شهرداری و اتاق بازرگانی می‌شود.
ارسال توسط : منبع : ایراسین
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، حسن قاضی عسگر معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان اظهار داشت: اجرای انتقال آب از خلیج فارس به اصفهان پروژه‌ای است که سال‌ها مطرح بود تا با تشکیل شرکت تامین آب اصفهان صفه در فاز عملیاتی قرار گرفت.

وی افزود: شرکت فولادمبارکه بزرگ‌ترین سهامدار این ابرپروژه است و مابقی سهامداران شامل شرکت ذوب‌آهن اصفهان، پالایشگاه اصفهان، شهرداری کلانشهر اصفهان، سازمان همیاری‌های شهرداری و اتاق بازرگانی می‌شود. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: سهامداران شرکت تامین آب اصفهان صفه متعاقب با سهمیه خود موظف هستند هزینه‌های این پروژه را تامین کنند.

قاضی عسگر تصریح کرد: با عزم راسخ سهامداران، این ابرپروژه می‌تواند کمتر از بازه تعریف شده پنج ساله به انتقال آب خلیج‌فارس به استان اصفهان منجر شود. 

وی ادامه داد: خط سوم انتقال آب خلیج‌فارس به اصفهان در همان مسیر انتقال آب به چادرملو به اصفهان است و دیگر نیازی به آزادسازی مسیر نیست.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: از آنجا که در قانون ثبت شرکت‌ها مکلف شده است، سهامداران آورده خود را مطابق با سهم خود پرداخت کنند و اگر این اتفاق نیفتد شرکت افزایش سرمایه می‌کند؛ قطعا تمام سهامداران این پروژه به تعهدات مالی خود پایبند خواهند بود تا هرچه زودتر آب پایدار صنایع از این طریق فراهم شود.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.