دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 20 May , 2024 ساعت ×
فولادمبارکه قهرمان نبرد با کرونا
05 مرداد 1400 - 12:41
شناسه : 15570
مدیر روابط عمومی شرکت فولادمبارکه مطرح کرد؛ مدیر روابط عمومی شرکت فولادمبارکه گفت: 3 مرکز واکسیناسیون کرونا با مشارکت شرکت فولادمبارکه و سپاه صاحب الزمان(عج) در شهر اصفهان افتتاح خواهد شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد مبارکه
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، هادی نباتی‌نژاد مدیر روابط عمومی شرکت فولادمبارکه، اظهار داشت: شرکت فولادمبارکه همواره در شرایط سخت تلاش کرده است تا در قبال جامعه بتواند مسئولانه عمل کند. لذا نزدیک به ۲ سال است که با تجهیز بیمارستان‌ها و تامین اکسیژن رایگان برای درمان‌ بیماران کرونایی در حوزه سلامت جامعه نقش خود را به خوبی ایفا کرد.

وی افزود: در همین راستا به منظور سرعت‌بخشی واکسیناسیون کرونا در اصفهان ۳ مرکز جدید «خوراسگان»، «ملک‌شهر» و «رهنان» با مشارکت شرکت فولادمبارکه و سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان افتتاح خواهد شد.

مدیر روابط عمومی شرکت فولادمبارکه گفت: تاکنون۴۹۰ هزار شهروند اصفهانی یک دوز واکسن و ۱۳۴ هزار دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند. در این راستا برای رسیدن به ایمنی جمعی ناگزیریم که روند واکسیناسیون شتاب بگیرد؛ همچنین از آن‌جا که واکسن کووبرکت در مردادماه به تولید انبوه می‌رسد نیاز است که مراکز واکسیناسیون در استان اصفهان توسعه یابد تا هرچه سریع‌تر با ایمنی از طریق واکسیناسیون، اپیدمی کرونا کنترل شود.

نباتی‌نژاد با اشاره به اهمیت عمل به مسئولیت‌های اجتماعی در شرکت فولادمبارکه بیان کرد: مسئولیت اجتماعی همواره در صدر اولویت‌های شرکت فولادمبارکه قرار داشته است و این مجموعه بزرگ فولادی تلاش دارد تا در راستای امیدآفرینی و تقویت سرمایه‌های اجتماعی، تصمیمات سنجیده‌ای اتخاد کند که نمود آن در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی در ایام شیوع ویروس کرونا مشهود است.

وی با اشاره به تامین بیش از ۱۸ هزار تن اکسیژن رایگان در مراکز درمانگر ویروس کرونا، ادامه داد: در شرایطی که شرکت فولادمبارکه متاثر از محدودیت‌های انرژی برق برای تولید است، این شرکت با ایفای مسئولیت اجتماعی خود، روزانه ۶۰ تن اکسیژن رایگان بیمارستان‌ها را تضمین کرده است.

توسعه مراکز واکسیناسیون توسط شرکت فولادمبارکه

مدیر روابط عمومی شرکت فولادمبارکه با تاکید بر ضرورت شتاب‌گیری روند واکسیناسیون کرونا برای مهار این اپیدمی و کنترل واریانت‌های این ویروس با واکسیناسیون گسترده، تصریح کرد: با تولید انبوه واکسن تولید داخل و تعامل با سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان، شرکت فولادمبارکه درصدد توسعه مراکز واکسیناسیون است تا ظرفیت تزریق روزانه واکسن کرونا در اصفهان به میزان قابل‌توجهی افزایش یابد.

نباتی‌نژاد در پایان خاطرنشان کرد: روز گذشته شاهد افتتاح مرکز واکسیناسیون خوراسگان بودیم و در روز چهارشنبه ۱۰ مرداد نیز شاهد افتتاح مراکز واکسیناسیون کرونا در ملک‌شهر و رهنان با حضور فرمانده محترم سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان خواهیم بود.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.