شنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۳ Saturday, 15 June , 2024 ساعت ×
فولاد ازنا در مسیر راه‌اندازی
05 دی 1400 - 9:20
شناسه : 22213
نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی، گفت: شرکت فولاد ازنا در حال انتقال است و با اعتبار در نظر گرفته شده ضمن حل مشکل حقوقی، به زودی راه‌اندازی می‌شود.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، حسین گودرزی نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هدف سفر اول دولت به لرستان تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است، اظهار داشت: در این راستا شهرستان ازنا پروژه‌های نیمه‌تمام بزرگ و به نامی داشت که اعتبارات خوبی برای آن‌ها در نظر گرفته شده است. لذا سفر رییس‌جمهور جهت تصویب نهایی پروژه‌ها و سفر وزرا به‌عنوان نماینده هییت دولت در شهرستان ازنا، جهت تایید نهایی و بازدید از پروژه‌ها بود.

وی افزود: در شهرستان ازنا برای تکمیل چهارخطه ازنا ـ شازند، تکمیل سد کمندان و شبکه آبیاری و زهکشی روستاهای تحت پوشش، آبرسانی شهر ازنا، زمین چمن مصنوعی، تخریب و بازسازی مرکز فنی و حرفه‌ای خواهران، تکمیل سالن ورزشی گلیجرد و رفع مشکل حقوقی فولاد ازنا اعتبار گذاشته شد.

نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: کار واگذاری شرکت فولاد انجام شده و کار انتقال در حال برگزاری است، به زودی مرحله راه‌اندازی آن شروع خواهد شد، شرط کردیم خریدار حداقل باید یک هزار میلیارد تومان با دو امضا در بانک صنعت و معدن به ودیعه بگذارد تا فولاد صدر راه‌اندازی شود.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.