دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 15 July , 2024 ساعت ×
فولاد اکسین واحد نمونه استانی شد
19 فروردین 1400 - 9:52
شناسه : 10007
در راستای درخشش فولاداکسین در تولیدات ملی سال 1399، لوح تقدیری از طرف قاسم سلیمانی دشتکی استاندار محترم خوزستان و رضا قیصی‌پور مدیرکل استاندارد استان به امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان اهدا شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد اکسین
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، فولاداکسین در راستای اقتصاد مقاومتی و تولید ملی در سال ۱۳۹۹، با نقش‌آفرینی و نقش‌محوری در پروژه‌های بزرگ صنعت نفت و گاز کشور خوش درخشید. نمونه این درخشش پروژه عظیم خط انتقال نفت گوره-جاسک بود که بارها از جانب مقامات ملی و محلی از آن به نیکی یاد شده است.

بر همین اساس، نشان استاندارد تولید محصولات در سال ۱۳۹۹ پس از ارزیابی‌ها و بررسی‌های ویژه‌ای که توسط اداره کل استاندارد خوزستان صورت گرفت، به فولاد اکسین تعلق گرفت و لوح تقدیری به همین مناسبت اهدا شد.

متن لوح تقدیر استاندار محترم خوزستان به شرح ذیل است:

مدیرعامل محترم شرکت فولاد اکسین
با سلام
تلاش مداوم مدیریت و کارکنان واحد تولیدی ارتقاء کیفیت و انطباق تولیدات خود با استانداردهای ملی نشانه بارز تبلور فرهنگی توسعه و پذیرش حاکمیت نظم، قانون، و سیستم‌های مدیریت کیفیت می‌باشد که این خود حرکتی در جهت تحقق اهداف توسعه اقتصادی کشور است. بدین وسیله با عنایت به نتایج ارزیابی‌های صورت‌گرفته توسط اداره کل استاندارد استان خوزستان که موفق به کسب عنوان واحد تولیدی نمونه استانی دارای نشان استاندارد در سال ۱۳۹۹ برای تولید فراورده ورق فولادی گرم نوردیده با کیفیت ساختمانی شده‌اید. ضمن قدردانی از یکایک کارکنان آن شرکت امیدواریم تلاش‌های آن مجموعه در پیشبرد اهداف و سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه تولید کالای با کیفیت و سازندگی کشور همچنان پایبند باشد.

قاسم سلیمانی دشتکی
استاندار خوزستان

متن لوح تقدیر مدیرکل استاندارد استان خوزستان شرح ذیل است:

مدیرعامل محترم شرکت فولاد اکسین
با سلام
توسعه پایدار و پیشرفت همه‌جانبه حاصل تدبیر، عزم و تلاش مستمر تولیدکنندگان و صنعتگران جامعه می‌باشد. اکنون با بهره‌گیری از استانداردها موفق به کسب عنوان واحد تولیدی نمونه استانی دارای نشان استاندارد در سال ۱۳۹۹ برای تولید ورق فولادی گرم نوردیده با کیفیت ساختمانی شده‌اید. از تلاش مدیریت و پرسنل آن شرکت تقدیر می‌نماییم. توفیق روز افزون و موفقیت در تداوم فعالیت و افزایش کیفیت محصولات آن مجموعه تلاشگر در جهت شکوفایی اقتصاد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند منان مسئلت داریم.

رضا قیصی‌پور
مدیرکل استاندارد استان خوزستان
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.