شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Saturday, 20 April , 2024 ساعت ×
فولاد خوزستان، تندیس طلایی چهارمین جایزه مسئولیت اجتماعی را دریافت کرد
01 خرداد 1401 - 18:30
شناسه : 28095
چهارمین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی، با حضور هفتاد شرکت و بنگاه بزرگ ۳۱ اردیبهشت ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما در تهران برگزار شد و تندیس طلایی چهارمین جایزه مسئولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی (csr)، به فولاد خوزستان رسيد.
ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی فولاد خوزستان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، چهارمین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی، با حضور هفتاد شرکت و بنگاه بزرگ، ۳۱ اردیبهشت ماه در مرکز همایش های بین‌المللی صداوسیما در تهران برگزار شد و طی چهارمین جایزه مسؤليت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی، تندیس طلایی به علیرضا مخبر دزفولی قائم‌مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت‌های اجتماعی به نمايندگی از امين ابراهيمی مديرعامل شركت فولاد خوزستان، اهدا شد.

این رویداد در سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین، برای ارج نهادن به کسب‌وکارهای مسئولانه، با حضور مدیران نهادهای دولتی و خصوصی، نمایندگان انجمن‌های علمی و صنفی کشور، معاونين وزرای صنعت، معدن و تجارت و اقتصاد و دارايی و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در ابتدای همایش مصطفایی دبیر کل جایزه مسئولیت اجتماعی و پایداری، اهمیت این رویداد را در معرفی شرکت‌های پیشرو و موفق ایرانی، ترویج و توسعه این مفهوم برای شفافیت و پاسخ‌دهی به مطالبات اجتماعی و زیست‌محیطی تاکید کرده و اظهار داشت: این مسیر برای پایداری، استفاده از انرژی‌های نو، کاهش معضلات اجتماعی و زیست‌محیطی در کنار نوآوری و کارآفرینی مسئولانه است.

در پایان فرحناز رافع معاون وزير صنعت، معدن و تجارت، خاطرنشان کرد: شرکت‌ها نسبت به جامعه و فضایی که در آن فعالیت می‌کنند، اگرچه تعاریف مسئولیت اجتماعی شرکت متنوع است، اما این موضوع که مسئولیت شرکت در کنار سودآوری، شامل تعهدات اجتماعی و زیست‌محیطی به ذی‌نفعان مختلف می‌شود، به شکل گسترده‌ای پذیرفته شده است.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.