پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳ Thursday, 18 July , 2024 ساعت ×
فولاد خوزستان؛ یاری‌رسان مناطق سیل‌‌زده باغملک
19 مرداد 1401 - 22:50
شناسه : 31039
شرکت فولاد خوزستان پیشتاز‌تر از همیشه در قبال مسئولیت‌های اجتماعی خود، ۵۰۰ بسته معیشتی و یک هزار بسته آب معدنی در فاز اول میان سیل‌زدگان باغملک توزیع کرده است.
ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی شرکت فولاد خوزستان
پ
پ

به گزارش اخبار فلزات، روز شنبه ۱۵ مرداد ماه، رضا طاهری، رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد خوزستان با حضور در مناطق سیل‌زده باغملک در پی بحران مونسون، بیان کرد: در دو سال گذشته کشور علاوه بر بلایای طبیعی همچون سیل و زلزله، گرفتار شیوع ویروس کرونا نیز شد و شرکت فولاد خوزستان در راستای رسالت مسئولیت‌های اجتماعی خود، همواره با انجام تکالیف اجتماعی ویژه در کنار مردم عزیز استان بوده است.

وی افزود: تدوین استراتژی مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت، همسو با اهداف کلان آن در مسیر افزایش ظرفیت‌ها و افزایش تنوع و کیفیت محصولات بوده است و توانسته در سال‌های اخیر، بیشترین میزان تولید و ارزآوری را برای کشور به همراه داشته باشد که به‌ نوعی با امنیت اقتصادی کشور در شرایط تحریم هم ارتباط داشته است. بنابراین می‌توان گفت که شرکت فولاد خوزستان همواره در قبال جامعه‌ و استان، مسئولانه‌ عمل کرده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد خوزستان با اشاره به خدمات ارائه‌ شده شرکت در قالب کمک‌های امدادی در بحران سیل باغملک در پی بحران مونسون، عنوان کرد: در همین راستا شرکت فولاد خوزستان پیشتازتر از همیشه در قبال مسئولیت های اجتماعی خود، در فاز اول ۵۰۰ بسته معیشتی و یک هزار بسته آب معدنی برای سیل‌زدگان توزیع کرده است.

طاهری مطرح کرد: در تمامی بحران‌ها در سالیان اخیر، شرکت فولاد خوزستان پیشتاز در کمک‌رسانی بوده است و هر زمانی که مردم خوزستان در تنگنا قرار گرفته‌اند، شرکت فولاد خوزستان در کنار مسئولان مربوطه و مردم ایستاده و گره‌گشایی کرده است.

وی در پایان یادآور شد: ظرفیت‌های اجتماعی شرکت فولاد خوزستان تا رفع مشکلات بعد از سیل در کنار مردم خواهد بود و این مجموعه آماده است تا کمک‌های لازم و ضروری دیگری را برای رفاه و آرامش مردم در نقاط آسیب‌دیده توزیع کند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.