یکشنبه, ۱۷ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 7 July , 2024 ساعت ×
فولاد هرمزگان، برترین سازمان در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی
28 خرداد 1402 - 16:01
شناسه : 34442
در بیست و دومین دوره جوایز صنعت روابط عمومی ایران، جایزه برترین سازمان در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی به شرکت فولاد هرمزگان اختصاص یافت.
ارسال توسط : منبع : شرکت فولاد هرمزگان
پ
پ

به گزارش «فلزات‌نیوز»، نخستین اجلاس ملی مدیران روابط عمومی ایران و بیست و دومین دوره از جوایز صنعت روابط عمومی ایران با حضور مدیران، متخصصان و کارشناسان این حوزه توسط موسسه کارگزار روابط عمومی ایران در سازمان مدیریت صنعتی و با حضور باقر ساروخانی (جامعه شناس)، سید مهدی الوانی (پدر مدیریت دولتی ایران) و اساتید و پیشکسوتان حوزه روابط عمومی کشور برگزار شد.

جوایز ویژه (NAIPRI)، معتبرترین جوایز روابط عمومی ایران هستند که از سال ۱۳۸۰ به منظور ارج نهادن و ایجاد شناخت عمومی از دستاورد‌ها و مشارکت‌های مثبت سازمان‌ها و متخصصان فعال روابط عمومی در ایران بنیان‌گذاری شده است که آثار و پروژه‌های مرتبط با روابط عمومی هر سازمان در ۱۵ بخش و در دو مرحله ارزیابی و برگزیدگان هر بخش معرفی می‌شوند.

در این دوره، روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان و مدیریت روابط عمومی این شرکت به دلیل فعالیت گسترده در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، موفق به کسب عنوان برترین سازمان در حوزه مسئولیت اجتماعی شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.