پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳ Thursday, 18 July , 2024 ساعت ×
فولاد هرمزگان، بزرگ‌ترین حامی اقشار آسیب‌دیده
09 شهریور 1401 - 17:17
شناسه : 31369
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: فولاد هرمزگان با اعتقاد به مسئولیت‌های اجتماعی، در حد توان خود گام‌هایی را برای این موضوع به‌ ویژه محرومیت‌زدایی از استان هرمزگان برداشته است.
ارسال توسط : منبع : شرکت فولاد هرمزگان
پ
پ

به گزارش اخبار فلزات و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، جلیل تراهی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان با حضور در شرکت فولاد هرمزگان، از فعالیت‌های‌های مدیرعامل این شرکت در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و به عنوان بزرگ‌ترین حامی اقشار آسیب‌دیده تحت حمایت کمیته امداد در استان، تقدیر و تشکر کرد.

در این جلسه، تراهی ضمن تشکر از مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به دلیل پذیرش ایتام کمیته امداد، عنوان کرد: شرکت فولاد هرمزگان، رونق اقتصادی بسیار خوبی در حوزه‌های مختلف دارد و فعالیت‌های این شرکت گسترش یافته است. نگاه بلند و عمیق مدیرعامل شرکت به مسئولیت‌های اجتماعی با محوریت گره‌گشایی از مشکلات جامعه به ویژه ایتام تحت حمایت کمیته امداد، ارزشی دوچندان دارد.

وی افزود: خوشبختانه با ورود مدیرعامل جدید شرکت فولاد هرمزگان، رویکرد این شرکت نسبت به مسئولیت‌های اجتماعی به طور کامل تغییر کرد و این شرکت به یکی از صنایع پیشرو در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی تبدیل شده است. فولاد هرمزگان با قبول سرپرستی ۱۰ هزار فرزند، بزرگ‌ترین حامی فرزندان ایتام در استان هرمزگان محسوب می‌شود.

عطالله معروفخانی، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان نیز در این جلسه خاطرنشان کرد: فولاد هرمزگان با اعتقاد به مسئولیت‌های اجتماعی، در حد توان خود گام‌هایی را برای این موضوع به‌ ویژه محرومیت‌زدایی از استان هرمزگان برداشته است. به همین منظور به پیشنهاد شرکت، در ابتدا پنج هزار نفر را تحت پوشش قرار دادیم که با تصویب در مجمع، این تعداد به ۱۰ هزار نفر رسیده است. علاوه‌براین، فولاد هرمزگان اقداماتی را در رابطه با حل مشکلات دو موسسه خیریه برداشته است.

انتهای پیام//

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.