چهارشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۳ Wednesday, 10 April , 2024 ساعت ×
فولاد هرمزگان باتولید ۱۳۹ هزار تن تختال رکورد جدیدی ثبت کرد
02 دی 1399 - 4:46
شناسه : 3706
معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان گفت: کارکنان تلاشگر این شرکت توانستند برای سومین در چهارماه اخیر با تولید ۱۳۹ هزار و ۴۷۸تن تختال در آذرماه امسال رکورد جدیدی را برای خود به ثبت برسانند.
ارسال توسط :
پ
پ

سید اصغر مدنی شامگاه دوشنبه با اعلام این خبر به رسانه ها افزود: رکورد قبلی شرکت فولاد هرمزگان با تولید تختال در شهریورماه امسال به میزان ۱۳۷ هزار و ۳۹۱ تن و در آبانماه امسال به میزان ۱۳۸ هزار و ۲۲۶ تن به ثبت رسیده است.
وی بیان داشت: باتوجه به همه گیری ویروس کرونا در موج سوم که باعث وضع محدودیت هایی بیشتری در سطح شرکت فولاد هرمزگان شد و همچنین مشکلات ناشی از تحریم های دشمن توانستیم رکورد تولید قبلی در ناحیه فولاد سازی را بشکنیم و سومین رکورد تولید در چهار ماه گذشته را جابجا کنیم.
معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان اظهارداشت:
ثبت رکوردهای پی در پی نشان از عزم راسخ کارکنان سخت کوش این شرکت در راستای عبور از ظرفیت اسمی تولید سالیانه و کسب رکورد جدید تولید سال در واحد فولادسازی و ریخته گری مداوم و در نتیجه تحقق شعار جهش تولید می باشد.
مدنی ابرازداشت: شرکت فولاد هرمزگان باتوجه به تعهد خود در راستای تامین نیاز شرکت های فولادی داخل کشور و همچنین حفظ سهم بازارهای صادراتی تمام تلاش خود را جهت تولید حداکثری تا پایان سالجاری بکار خواهد بست.
مدیر فولاد سازی فولاد هرمزگان نیز گفت: مهم ترین دلیل کسب رکورد تولید در این شرکت کاهش توقف اضطراری و تاخیر تجهیزات در واحد فولادسازی و ریخته گری مداوم، افزایش سرعت تولید کوره ها، کاهش مدت زمان آماده سازی ذوب و افزایش کیفیت تولید آهن اسفنجی بوده است.
حامد جمشیدی نیا افزود: بهبود کیفیت سرباره کوره قوس الکتریکی، کنترل مستمر فرایند تولید و تلاش واحدهای خرید مواداولیه و قطعات یدکی در راستای افزایش کیفیت از دیگر دلایل کسب این رکورد می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.