یکشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۴۰۲ Sunday, 3 March , 2024 ساعت ×
فولاد هرمزگان به تحقق شعار سال می‌اندیشد
04 اردیبهشت 1401 - 15:48
شناسه : 26990
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان، پس از کسب دو رکورد ماهیانه تولید تختال و آهن‌اسفنجی در فولاد هرمزگان، این موفقیت ارزشمند را به کارکنان و کلیه ذی‌نفعان این شرکت تبریک گفت.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، عطاالله معروف‌خانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان، طی یادداشتی، پس از کسب رکوردهای ماهیانه تولید تختال و آهن‌اسفنجی، به کارکنان و ذی‌نفعان این شرکت تبریک گفت؛ در ادامه متن کامل این یادداشت را می‌خوانید:

همکاران گرامی

سلام علیکم

با یاری خداوند متعال و هم‌زمان با بهار قرآن، نزول رحمت الهی بر آسمان فولاد هرمزگان کامل شد و با افزایش تولید تختال و آهن‌اسفنجی، رکوردهای کم‌نظیری در اولین ماه از سالی که مقام معظم رهبری بر تولید در آن تاکید داشته‌اند، به ثبت رسید. این مهم نشان از انگیزه و مسئولیت‌پذیری و تبلور همکاری و کار تیمی کارکنان دارد که در کنار بلوغ تصمیم‌های مدیریتی، منجر به ثبت موفقیت‌های تاریخ‌ساز برای شرکت شده است.

اطمینان قلبی اینجانب از شما کارکنان گرامی، این است که با چنین انسجام، یکپارچگی و خودباوری، در کنار رفع موانع تولید، همچنان درخشش در حوزه صنعت و کمک به آبادانی میهن اسلامی خود را هدف والا دانسته، با صلابت و قدرت برای رسیدن به این هدف و عمل بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری تلاش خواهید کرد. آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما را از خداوند متعال خواستارم.

التماس دعا

عطاالله معروف‌خانی

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.