چهارشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 12 June , 2024 ساعت ×
قدردانی از اقدامات فولاد مبارکه در حوزه پدافند غیرعامل
25 آبان 1399 - 11:24
شناسه : 1512
در سومین جلسه کمیته پدافند غیر عامل ایمیدرو که به صورت ویدئو کنفرانسی و با حضور سردار جلالی فرمانده پدافند غیر عامل کشور و خداداد غریب پور معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو برگزار شد،با اهدای لوح تقدیر از اقدامات فولاد در حوزه پدافند غیر عامل تجلیل به عمل آمد.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از دنیای معدن، در سومین جلسه کمیته پدافند غیر عامل ایمیدرو که به صورت ویدئو کنفرانسی و با حضور سردار جلالی فرمانده پدافند غیر عامل کشور و خداداد غریب پور معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو برگزار شد،با اهدای لوح تقدیر از اقدامات فولاد در حوزه پدافند غیر عامل تجلیل بعمل آمد.
در این جلسه سردار جلالی فرمانده پدافند غیر عامل کشور ضمن تشکر از اقدامات شرکت های زیر مجموعه ایمیدرو، و به ویژه گروه فولاد مبارکه راهبرد کلان و ملی کشور را در حوزه پدافند غیر عامل، مقاومت فعال در برابر راهبرد فشار حداکثری و همه جانبه در همه حوزه ها دانست و لحاظ نمودن الزامات پدافند غیر عامل در صدور موافقت اصولی طرح ها و مکان یابی آن ها در کنار حفاظت از زیر ساخت های ضروری و حیاتی را از جمله اهداف این کمیته در ایمیدرو برشمرد و گفت: خوشبختانه اقدامات شرکت های تابعه ایمیدرو در حوزه پدافند غیر عامل بسیار امیدوار کننده است.

فولاد مبارکه ضمن مدیریت شرایط نه تنها در حوزه صنعت و اقتصاد کشور بلکه در حوزه پدافند غیر عامل نیز خوش درخشیده است.
رئیس هیات عامل ایمیدرو در ابتدای این جلسه ضمن قدردانی از اقدامات فولاد مبارکه در حوزه پدافند غیر عامل گفت: خوشبختانه با وجود تمام محدودیت های ناشی از بیماری کرونا و تحریم های ظالمانه، این شرکت با توجه به نقش ویژه ای که در صنعت کشور دارد، ضمن مدیریت شرایط نه تنها در حوزه صنعت و اقتصاد کشور بلکه در حوزه پدافند غیر عامل نیز خوش درخشیده است.
غریب پور اقدامات فولاد مبارکه را در حوزه صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع آبی را ارزشمند دانست و افزود: این شرکت همچنین در خصوص مقابله با بیماری کرونا نیز پیشگام بوده است و قبل از آنکه از جانب ایمیدرو به همکاری با بیمارستان ها توصیه شود، به صورت خودجوش و الگویی برای سایر صنایع با تامین اکسیژن رایگان بیمارستان های درمانگر بیماران کرونایی به یاری مدافعان سلامت و هموطنان شتافت.

این مجموعه عظیم به خوبی تحریم ها و حمله های سایبری دشمن را مدیریت نموده است

در این جلسه حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات گروه فولاد مبارکه در حوزه پدافند غیر عامل گفت: این گروه به عنوان یکی از سرمایه های بزرگ ملی و استراتژیک صنعت کشور است و با تولید حدود نیمی از فولاد کشور نقش  قابل توجه ای در رونق اقتصادی و توسعه صنعتی و اقتصادی کشور دارد. این در حالی است که این شرکت همچنین در تامین مواد اولیه بیش از ۳۰۰۰ کارخانه و کارگاه های تولید داخل کشور، استقلال و رونق اقتصادی، قطع وابستگی به بیگانگان و جهش تولید نقش محوری دارد.
به گفته مدیر عامل گروه فولاد مبارکه این مجموعه عظیم به خوبی تحریم ها و حمله های سایبری دشمن را مدیریت نموده و با رعایت دستورالعمل های حوزه پدافند غیر عامل و همچنین با رعایت شیوه نامه های بهداشتی حوزه بیماری کرونا در چنین شرایطی نه تنها متوقف نشده است بلکه به رکوردهای متعدد تولید نیز دست یافته است.
وی همچنین به صرفه جویی های صورت گرفته در مصارف آب و انرژی اشاره کرد و گفت: فولاد مبارکه طی سال های اخیر با سرمایه گذاری های کلان در استفاده بهینه از منابع آبی و انرژی خوش درخشیده است که از انجمله می توان به جمع آوری ، تصفیه و بازچرخانی پساب های صنعتی و شهری در چرخه تولید شرکت اشاره کرد.
مدیرعامل فولاد مبارکه در ادامه با اشاره به تحریم های مستقیم و چندباره آمریکا علیه شرکت فولاد مبارکه، اقدامات انجام شده در حوزه بومی سازی را بسیار راه گشا و برگ برنده این شرکت در حوزه پدافند غیرعامل برشمرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود از مساعدت های گروه فولاد مبارکه به بیمارستان ها شبکه های بهداشت و درمان کشور برای خرید و تامین تجهیزات پزشکی و مواد ضدعفونی کننده و همچنین تامین اکسیژن رایگان بیمارستان های مختلف استان اصفهان و برخی استان های همجوار با هزینه چند ده میلیارد تومانی  به عنوان اقدامات دیگر این گروه در حوزه مسئولیت های اجتماعی یاد کرد.
گفتنی است دراین نشست غیرحضوری برخی از مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه ایمیدرو نیز با ارائه گزارشهای جداگانه ای دستاوردهای خود در حوزه پدافند غیر عامل را تشریح کردند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.